MENU
klinika
Askush nuk di gjë për fatin e saj...

Rrëmbehet në Minsk kundërshtarja e Lukashenkos

3 të tjerë mbeten në burg

Apeli i Durrësit liron nga qelia 5 komisionerë të arrestuar për zgjedhjet e 2017

Gjykata e Apelit të Durrësit ka liruar nga qelia 5 nga 8 komisionerët e arrestuar...

"Shumë shpejt!"

Pas mjekëve, Rama premton rritje pagash edhe për mësuesit

Pas mjekëve dhe infermierëve, kryeministri Edi Rama premton rritje pagash edhe për mësuesit në mbarë...

Komisionet sërish online

Mblidhet Konferenca e Kryetarëve, ja çfarë është vendosur për kohëzgjatjen e seancave të Kuvendit

Në mbledhjen e sotme të Konferencës së Kryetarëve janë marrë disa vendime në lidhje me...

“Do të rritet në mënyrë të konsiderueshme transmetimi i virusit”

Rama tregon pasojat e vazhdimit të mbylljes së shkollave

Kryeministri Edi Rama është i vetëdijshëm që me hapjen e shkollave do të rritet në...

Kur është afati i fundit për propozim

Ruçi letër palëve politike për ngritjen e Komisionit për zgjedhjen e anëtarëve të KQZ

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi i ka dërguar një letër të gjithë grupeve parlamentare për...

Gjeneral ®️ Piro AHMETAJ

“12 pikëpyetje kritike për sovranitetin me 12 milje detare” !

Pas “heshtjes cinike” të qeverisë mbi riciklimin e krizës në Mesdhe, mungesës së frikshme të...

Nga Roland Qafoku

Edi Rama kthehet te gjyshi

Nga Roland Qafoku Te gjyshi, jo te Gjushi. Kujdes, mos e ngatërroni! Vlash Rama, babai...

Kalon Brazilin

India bëhet vendi i dytë në botë më i prekur nga koronavirusi

India regjistroi mbi 90,000 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, të...

Nga Alfred Peza

Të gjitha shifrat e zgjedhjeve të reja të 25 prillit 2021

Nga Alfred Peza Ka qenë një përkim i kërkuar ai i Presidentit të Republikës të...

Sfidat e këtij sesioni, KQZ e re dhe …

Rikthehet Parlamenti, sot seanca e parë

Rikthehen punimet parlamentare pas 1 muaj pushime verore. Kryesia e Kuvendit ka lajmëruar se sot,...

Parashikimi

Moti për ditën e hënë, 7 shtator 2020

Moti parashikohet kthjellët e me zhvillim të vranësirave në mesditë. Prej orëve të mesditës, reshjet...