MENU
klinika
Universiteti i Torinos

Zbulimi/ Ja çfarë e bllokon koronavirusin

Ndryshime në qeveri?

Nazarko: Ramës i pëlqen të bëjë zhurmë. PD po eksperimenton

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ në News24 ka folur për ndryshimet e mundshme...

TIA jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nesër do të kryhen 22 fluturime, çfarë duhet të keni parasysh”

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” njofton qytetarët se gjatë ditës së nesërme do të lejohen 22...

Rihapja e lojërave të fatit

Ministria e Financave: Jo çdokush mund të hapë kazino!

Pas diskutimeve të shumta të lindura ditët e fundit për rifillimin e lojërave të fatit,...

Bilanci i Covid 19

Humbin jetën tre pacientë në 24 orët e fundit, 161 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e të dhënave për sot konfirmoi sërish viktima nga Covid...

Nga Skënder Minxhozi

“Meta kryeministër, Berisha president”, sa fat paska pasur ky Edi Rama!

Kur Ilir Meta u zgjodh president në fund të prillit 2017, shumëkush mendoi se kostumi...

"Stina e vjeshtës dhe e dimrit…"

“Mos e nënvlerësoni”, eksperti amerikan paralajmëron qytetarët

Eksperti i lartë i sëmundjeve infektive në SHBA, Anthony Fauci, iu ka thënë qytetarëve të...

Konfirmohet pjesëmarrja

Shqipëri-Greqi/ Rama vizitë në shtetin helen

Në datat 15 dhe 16 shtator, Kryeministri Edi Rama, pritet të vizitojë Athinën. Lajmi bëhet...

Kur do përfundojë?

OBSH: Koronavirusi do të vendoset nën kontroll për dy vite

Organizata Botërore e Shëndetësisë nuk e di se kur do të përfundojë pandemia e koronavirusit,...

Çfarë do të ndodhë me kompaninë që e prodhoi?

Testoi vaksinën e Covid-19, vullnetari shtrohet me urgjencë në spital

Studimet mbi vaksinën e koronavirusit në Universitetin e Oksfordit janë ndaluar, sepse një vullnetar u...

Katër ditë nga nisja, çfarë pritet të ndodhë?

Shkollë në pandemi, hapat e Shqipërisë krahas shteteve të tjera

Rikthimi i fëmijëve në shkolla pas më shumë se gjashtë muajsh, në kushte krejt të...

Janë disa arsye!

Pse Lulzim Basha i shmanget sfidës së Erion Veliajt?

Lulzim Basha ka shumë më tepër pengesa sesa duken, në rrugën e tij, drejt garës...