MENU
klinika
Ja çfarë do të diskutohet!

Mblidhet nesër grupi parlamentar socialist

Nga Alfred Peza

Listat që i hapën 100% derën problemeve opozitare!

Nëse ka një moment politik që zbuloi gjithçka fshihej pas fasadës së unitetit opozitar, ai...

Rriten shanset e mbijetesës nga Covid-19

Mjekët fitojnë eksperiencë, ka më shumë njohuri mbi barnat

Covid-19 vazhdon të shkaktojë vdekjen e rreth 1,000 amerikanëve në ditë, por shanset e mbijetesës...

Deklaratat

Marrëveshja detare me Greqinë, ish admirali turk paralajmëron Shqipërinë

Admirali në pension Cihat Yayci është rikthyer në televizionet turke me deklaratat paralajmëruese, se Greqia...

Rrugët kryesore “pushtohen” nga flamujt kuq e zi

Shqiptarët marshim paqësor në Londër

Shqiptarët që jetojnë në Angli janë mbledhur për të marshuar në Westminster Bridge në Londër...

Trump flet pas marrëveshjes, zbulon çfarë i Hotit dhe Vuçiç

‘Po ndalojmë vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë’

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump gjatë një tubimi zgjedhor në Karolinën Veriore është mburrur me...

Lorenc Vangjeli

Duke e menduar opozitën të paaftë të fitojë, Meta thërret popullin në apel

Në një intervistë analisti Lorenc Vangjeli analizon rikthimin e gjuhës së ashpër të presidentit. Pse...

Puccini: Madame Butterfly

Për herë të parë në Greqi, Jaho këndon për fqinjët…

       Ka ardhur më në fund, dita që publiku sa konservator, aq edhe...

MSH informon për situatën

159 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, 4 pacientë humbin jetën

Katër persona nuk kanë mundur të fitojnë betejën me COVID-19 dhe kanë ndërruar jetë në...

Thyerje e rregullave të karantinimit

Protesta në Europë kundër masave anticovid

Masat e reja kufizuese të ndërmarra nga qeveria britanike ka bërë që shumë qytetarë ngrihen...

Nga Astrit Patozi

Meta si lider opozite, Basha si president

Ilir Meta duket shumë i shqetësuar me të drejtë për draftin e Damian Gjiknurit për...

Fton në takim anëtarët e Këshillit Politik

Hajdari bën gati amendamentet për listat e hapura

Deputetja Rudina Hajdari i ka drejtuar një letër anëtarëve të Këshillit politik të cilët i...