MENU
klinika
Detaje nga takimi

Samiti i Poznanit/ Lleshaj në Poloni, takime me homologët

VIDEO

Basha tjetër thirrje për shqiptarët: Asnjë hap pas!

Kryedemokrati Lulzim Basha përmes një videoje të publikuar në Facebook, ka riktheksuar edhe një herë...

"Kur të jeni para bustit të tim eti..."

“Më ndaluat të vij në Tropojë”, Hajdari ‘gozhdon’ Metën

Deputetja e opozitës që ndodhet në Parlament, Rudina Hajdari ka dalë mëngjesin e sotëm me...

"Më vonë do shkruaj me terezi..."

Meta niset drejt Tropojës, flet për “arrestimin” e tij

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook, një shkrim të “Koha...

"E keqja e shqiptarëve janë vetë shqiptarët"

Ç’do shkruante Konica për Shqipërinë që pret “ndeshjen e kthimit”?

*Përgatiti: Kastriot Kotoni E kemi të “marrme”, ishte si të thuash ajo fjala nën zë...

Samiti dy-ditor në Poznan

BE shtyu negociatat/ Sot Berlini i siguron një vend Ballkanit Perëndimor

Zyrtarët e Bashkimit Evropian bënë përpjekje të sigurojnë vendet e Ballkanit Perëndimor, që synojnë t’i...

Dyshimet

Çfarë fshehu prokurori i Tiranës? KPK konstatoi se…

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ngriti dyshime në lidhje me pasurinë dhe etikën e prokurorit...

Reagimi

“Më 10 gusht kryetarët e rinj do jenë në zyra”, Mziu i ‘përvishet’ Ballës

Pas deklaratës së kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla se më 10 gusht...

Parashikimi i motit

Epoka “Sahariane” në Shqipëri, temperaturat arrijnë ekstreme

Gadishulli i Ballkanit do të mbetet në aktivitetin e masave ajrore të nxehta me origjinë...

Kërkesa për vendet pjesëmarrëse

Samiti në Poznan/ Cakaj ka një mesazh për hapjen e negociatave

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj thekson se Samiti i...

Flet ish-ministri

Reforma në drejtësi/ Xhafaj: SHBA mbështetje të jashtëzakonshme!

Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për përvjetorin e...

Mesazhi i fortë

“Duam njerëz në burg”! Shefja e ONM: Sistemi në Shqipëri po tronditet

Shefja e misionit të ONM në Tiranë, Genoveva Ruz Calavera, ka dhënë një mesazh të...