MENU
klinika
"Së shpejti hapim dhe COVID-2"

Skënder Brataj: Shifrat në korrik do të kenë rritje

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Reshje shiu me intensitet të ulët do...

Nga “Shtëpia e Pavarësisë”

Yuri Kim flet për emërimin si ambasadore: Asgjë nuk e zëvendëson të qenit këtu

Nga Shtëpia e Shpalljes së Pavarësisë, ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim ka folur...

Çfarë po ndodh te Infektivi?

Manastirliu: 6 pacientë, mes tyre të rinj, të intubuar

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se gjashtë pacientë janë në gjendje kritike, aktualisht në...

Takimi i Metës me Thaçin

Mentor Nazarko: Duhet të sjellë përbashkim, situata në Ballkan ka vlerë globale

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, duke folur për takimin...

Deutsche Welle

Në Srebrenicë, Evropa dështoi

       Para 25 vjetësh, ndodhi në Srebrenicë, krimi më i rëndë në Evropën...

"Do ta votojmë!"

Plotësohen votat për Kodin Zgjedhor, kush janë 6 deputetët që i thanë ‘po’ marrëveshjes

Numri i deputetëve që deklarojnë votën pro marrëveshjes së 5 qershorit midis PS-së, PD-së dhe...

Skënder Minxhozi

Paqe ka kur nuk i hidhet benzinë zjarrit politik

Ilir Meta ka bërë një konstatim të drejtë në orët e fundit. Ka vërejtur se...

Flet numri dy i CDU-CSU

Gjermania e prerë: Parlamenti të miratojë marrëveshjen për ‘Zgjedhoren’

Numri dy i CDU-CSU në Budestagun gjerman, Johann Wadephul ka kërkuar miratimin pa ndryshim të...

Tragjedia e familjes Josifi

A e inkurajon Bibla vetëflijimin përmes mosushqyerjes?

        Për të treguar nëse Bibla inkurajon vetëflijimin apo frymëzon dashurinë për...

U akuzuan si agjentë: ASH hesht për Koliqin

Përgjigjet me Kadarenë: Camaj, ndër shkrimtarët më të mirë

        Akademia e Shkencave reagon pas publikimit të dokumenteve të Sigurimit të...

Nga Spartak Ngjela

Me lista të hapura, Sokol Olldashi e rrëzon sërish Lulzim Bashën në Partintë Demokratike

Nga Spartak Ngjela Janë tre kërcënime që po i vijnë ndërkohë korrupsionit të lartë shtetëror:...