MENU
klinika
Tragjedia e familjes Josifi

A e inkurajon Bibla vetëflijimin përmes mosushqyerjes?

U akuzuan si agjentë: ASH hesht për Koliqin

Përgjigjet me Kadarenë: Camaj, ndër shkrimtarët më të mirë

        Akademia e Shkencave reagon pas publikimit të dokumenteve të Sigurimit të...

Nga Spartak Ngjela

Me lista të hapura, Sokol Olldashi e rrëzon sërish Lulzim Bashën në Partintë Demokratike

Nga Spartak Ngjela Janë tre kërcënime që po i vijnë ndërkohë korrupsionit të lartë shtetëror:...

Mbledhja e grupit socialist

“Drafti për Reformën Zgjedhore më 23 korrik në seancë plenare”

Partia Socialiste është e vendosur të kalojë Reformën Zgjedhore e arritur në marrëveshjen e 5...

Rasti Camaj-Koliqi dhe pse pyetja duhet riformuluar

Po sikur kolaboracionistët të jenë ‘auronët’ e së majtës?

*Nga Alfred Lela Auron Tare e tradhton veten dhe qëllimet e tij, që në hyrje...

“Këta brenda, Luli jashtë”

Balla pas largimit të opozitës parlamentare: S’na bëni dot presion…

Pas largimit të opozitës parlamentare nga salal e Kuvendit, kreu i grupit Parlamentar të PS-së,...

Murrizi- Ballës: Doni të jeni burra të mirë me të dyja palët

Opozita parlamentare braktis seancën në Kuvend

Opozita parlamenare ka braktisur seancën parlamentare pas më shumë se 4 orë e 40 minutash....

"Notre Dame de Paris"

Franca konsensus të gjerë, për rindërtimin identik të kurorës!

       Ministrja e re franceze e Kulturës, Roselyne Bachelot, theksoi se një konsensus...

Projektligji për letërnjoftimet

“Kategoria e shqiptarëve mbi 75 vjeç, i marrin pa afat nëse…”

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj bën me dije se të gjithë shqiptarët mbi 75 vjeç...

Nuk vonon kërcënimi i radhës nga Trump

“Do të ndërpres fondet publike nëse nuk rihapen shkollat”

Presidenti amerikan, Donald Trump kërcënoi se do të ndërpriste fondet publike për shkollat nëse ato...

Ku janë rastet aktive me Covid-19?

Qytetet më të rrezikshme në Shqipëri

Numri i rasteve aktive me koronavirus në Shqipëri ka shkuar në 1273. Më pak se...