MENU
klinika
Foto

Nuk ndalet Basha, nga Kavaja takime në Elbasan

Deklarata

Çfarë e bashkon PD dhe LSI? Përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka komentuar deklaratën e sotme të Lulzim Bashës, i cili...

"Beteja nuk njeh kthim"

Protesta e 8 korrikut/ Basha takim me drejtuesit e PD në Kavajë

Vetëm 2 ditë na ndajnë nga protesta e paralajmëruar nga opozita për t’u mbajtu më...

"Ishte proces i vështirë"

Kryemadhi flet për sëmundjen e rëndë: E ndiqja prej 5 vitesh, por…

E ftuar në emisionin “Kjo Javë”, Kryemadhi tha se ka vuajtur nga kanceri në qafën...

Detaje

Aksident në Bulqizë, në gjendje kritike 32-vjeçari

Pasditen e sotme është shënuar një aksident në Bulqizë , ku është plagosur rëndë një...

Deklarata

Kryemadhi sulmon ndërkombëtarët: S’janë zotër të Shqipërisë!

E ftuar në emisionin “Kjo Javë”, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi nuk la pa “shigjetuar”...

"Për aq sa e njoh unë...."

Deklaratat e Presidentit/ Kryemadhi: Fjalimi i një Ilir Mete që…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ndërsa ka komentuar deklarata e forta të Presidentit Ilir Meta,...

"Kemi një strategji që..."

Do shkoni në zgjedhje në tetor me Ramën kryeministër? Përgjigjet Kryemadhi

“A do marrë pjesë në zgjedhjet e 13 tetorit me Ramën kryeministër?”, kësaj pyetjeje kryetarja...

Video

Taulant Balla “zhvishet” nga kostumi zyrtar, e djeg me valle Rrajce

Këtë të shtunë është zhveshur nga kostumi zyrtar, deputeti socialiste Taulant Balla. Përmes një videoje...

Video

“O babi”/ Pamje emocionuese, ushtaraku surprizon të bijën

Leonard Hida, pjesë e misionit shqiptar në Afganistan është kthyer sot në Atdhe, pasi shërbeu...

Foto

“Me 8 korrik protestë…”, Kryemadhi telefonon ‘një për një’ të gjithë…

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi me anë të një statusi në “Facebook” iu ka bërë...

"Ham, ham, ham dhe njëherë si..."

Mesazhi i Bashës për protestën, ironizon keq Braçe

Zv.kryeministri Erion Braçe ironizon kreun e PD, Lulzim Basha lidhur me mesazhin që ky i...