MENU
klinika
I gatshëm për dialog

Rama-simpatizantëve: Ju dua shumë!/ Për opozitën ka një kusht

Deklarata pas mbylljes së votimeve

“Fitoi e ardhmja”/ Rama: Humbi Shqipëria pa din e pa iman!

Kryeministri Edi Rama ka dalë para shqiptarëve mbrëmjen e sotme, 2 orë pas mbylljes së...

Deklarata për mediat

“Ramën e braktisën edhe socialistët”, Basha: Rezultati provon se…

“Rezultati i sotëm i votimeve ishte braktisje në masë e Edi Ramës”, kështu deklaroi kryedemokrati...

Mbyllet procesi

“85% e shqiptarëve refuzuan”/ Kryemadhi: Bye bye Edi!

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi thotë se 85% e shqiptarëve refuzuan votimet moniste dhe kryeministrin...

Deklarata

Zgjedhjet/ Helsinki i ashpër: Votim familjar, boja hiqet!

Komisioni Shqiptar i Helsinkit ka reaguar pas mbylljes së votimeve në të 61 bashkitë e...

"E kundërshton kodi"

Shtyhet orari i votimit? Zguri i prerë

Përmes një deklarate për mediat, kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Klement Zguri u shpreh...

Lokale 2019

Mbyllet votimi për kryebashkiakët, pjesëmarrje e ulët

Ashtu siç ishte parashikuar, në orën 19:00 është mbyllur procesi zgjedhor në të gjitha qendrat...

Arsyet

Qendra e votimit mbyllet para orarit zyrtar/ Kreu i KZAZ: Kisha 5 orë që…

Ende pa pëfunduar zyrtarisht procesi i votimit, qendra e votimit 2160 në Kavajë ka mbyllur...

FOTO

PS denoncon: Punonjësit e Bashkisë Vorë pengojnë votuesit

“Punonjësit e Bashkisë Vorë u kanë bërë presion votuesve që të mos ushtrojnë të drejtën...

Artisti publikon foton

“Dua të vdes”, mesazhi i trishtë i qytetarit në fletën e votimit

Foto të ndryshme janë shpërndarë në rrjetet sociale. Në këto foto duken fletë të ndryshme...

Zgjedhjet

Basha thyen heshtjen: Të tronditur nga mosreagimi i ndërkombëtarëve!

Në një intervistë për A Jazeera, kryedemokrati Basha ka thyer heshtjen sot në ditën e...

Çudira në zgjedhje

Ka ndërruar jetë prej 12 vitesh, “ngjallet” për votime

Në KZAZ e Vorës janë rikthyer rastet kur të vdekurit rezultojnë në lista për të...