MENU
klinika
Dorëzohet në prokurori në 14:30

Pas përplasjeve, presidenca ka gati kallëzimin penal ndaj Dvoranit

Tema e diskutimit

Pas Metës, Basha do takohet me ambasadorin e BE-së

Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin...

Zbardhet takimi me krerët e opozitës

Meta: Do ndërmarr çdo veprim për të ndaluar këtë puç kushtetues

Është zbardhur takimi i Presidentit Ilir Meta me krerët e opozitës së bashkuar. Sipas njoftimit,...

"Meriton të lëvizë lirshëm"

Cakaj pret homologen suedeze: BE diskriminuese ndaj Kosovës

“BE diskriminuese ndaj Kosovës”. Kështu është shprehur ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent...

Takim me dyer të mbyllura

OSBE-ja ‘shtron’ tryezën e dytë për Reformën Zgjedhore

OSBE ka mbledhur sot tryezën e dytë për reformën zgjedhore në nivel teknik. PD-ja, ashtu...

90 minuta diskutime

Përfundon takimi Presidencë-Opozitë

Ka përfunduar takimi i Lulzim Bashës dhe aleatëve të tij opozitarë me Presidentin Ilir Meta...

Dyshiemet e Policisë

Grabitja e Rinasit/ Gjenden shuma parash në banesat e të arrestuarve

Policia ka ushtruar kontrolle të tjera në banesat e të arrestuarve për grabitjen e miliona...

Kryemadhi çon Vasilin

Kriza politike/ Opozita zbarkon në presidencë

Sot në orën 09:00 kryetari i PD-së Lulzim Basha së bashku me partitë e tjera...

në orën 09:00 takon Bashën

Meta padit sot Dvoranin te Krimet e Rënda

Presidenti, Ilir Meta, pritet të depozitojë sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda kallzimin penal...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot

Kjo e martë nuk sjell asnjë përmirësim sa i takon kushteve meterologjike.Për këtë arsye, duhet...

"Çdo vit kushtet shtohen"

Meta: Po të kishte Rama mbështetjen e ndërkombëtarëve do ishin hapur negociatat

“Po të kishte Rama mbështetjen e ndërkombëtareve do ishin hapur negociatat”, kështu u shpreh në...

Meta: Disa diplomatë janë bërë si leckat e Edi Ramës

“‘Non grata’ për Borchardt për t’i treguar kufirin”

Presidenti i Republikës Ilir Meta i cilëson disa diplomatë në Tiranë ‘lecka’ të kryeministrit Edi...