MENU
klinika
"Dita për të treguar dashurinë për Zotin"

Video: Kardinali shqiptar uron besimtarët myslimanë

“Ky virus mund të mos zhduket kurrë”

Kur do të shpërthejë vala e dytë e Koronavirusit?

Kur do të shpërthejë vala e dytë e Koronavirusit? Fillimisht dukej sikur masat e izolimit...

Nga Shqipëria, te Greqia, ja planet e Europës Juglindore!

Rëndësia gjeopolitike dhe ekonomike/ A e përhapi koronavirusin sinjali 5G?!

Një nga teoritë konspirative më të përhapura, por edhe më lehtë për t’u hedhur poshtë...

Përditësimi i MSH

Situata ‘COVID-19’ në vend/ Rastet e reja dhe gjendja e të prekurve

Gjatë 24 orëve të fundit janë identifikuar 9 raste të reja me koronavirus në vendin...

Përfitimet që do të kemi

Pëllumb Pipero: Dielli dhe ajri luftojnë COVID-19, arsyet pse duhet të hapemi

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero, jep një mesazh të rëndësishëm në ditën e Fiter Bajramit,...

Çfarë planesh ka Europa Juglindore?

A e përhapi koronavirusin sinjali 5G?!

Një nga teoritë konspirative më të përhapura, por edhe më lehtë për t’u hedhur poshtë...

"Po tentohet në mënyrë të pamëshirshme…!"

Ministri gjerman jep alarmin ditën e Fiter Bajrami

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Maas, prëcjell urime për besimtarët myslimanë me rastin e...

"Në orën 11:00, para Kryeministrisë"

S’ndalen protestat, bizneset e mbyllura nga karantina

Bizneset e mbyllura nga karantina kanë njoftuar se sot në orën 11:00 do të zhvillojnë...

Falja e Namazit vetëm në xhami për shkak të pandemisë

Besimtarët myslimanë festojnë Fitër Bajramin

Besimtarët myslimanë shqiptarë ashtu si në gjithë botën, festojnë Fitër Bajramin, por në një situatë...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më pas prej orëve të drekës...

Kërkohet kryerja e autopsisë mbi viktimat Covid-19

“Të vdekurit flasin. Jo “lockdown” ndaj shkencës”

Mjekët ligjorë nga gjashtë qytete italiane i bënë apel Ministrisë së Shëndetësisë për të anuluar...

Një 64- vjeçare ndërron jetë tek Infektivi

Shënohet viktima e 32-të nga COVID-19 në Shqipëri

Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e...