MENU
klinika
"Koha të rreshtohemi hapur për..."

Fatos Nano mesazh socialistëve dhe demokratëve

Shifrat

Sa ka qenë pjesëmarrja e votuesve deri në 15:00? KQZ tregon përqindjen

Zëdhënësja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Drilona Hgjatë një konference për mediat ka bërë me...

Video

Basha në plazh? PD nxjerr foton: Ja ku ndodhet kryedemokrati

Pasi deputeti socialist, Taulant Balla publikoi një video në të cilën shfaqej kryedemokrati Basha në...

Deklarata

12% pjesëmarrje?/ Zguri hedh poshtë shifrat: Nuk janë të besueshme!

Shifrat e dhëna deri tani për pjesëmarrjen në zgjedhje, sipas kreut të KQZ-së, Klement Zguri...

Çfarë po ndodh?

Tensione në Kamëz, arrestohet votuesi

Një 66-vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë, pasi ka grisur fletën e...

Postimi

Votoi në Surrel, Linda Rama mesazh të rëndësishëm qytetarëve

Pasi ka hedhur votën e saj në qendrën e votimit në Surrel, bashkëshortja e kryeministrit...

Postimi

Zgjedhjet/ Xhafaj: Ditë leksioni, i keqardhur për ata që…

Ditën e sotme, ish-ministri Fatmir Xhafaj ka shprehur vullnetin e tij duke votuar. Përmes një...

Detajet

Zgjedhjet, çfarë po ndodh në selinë blu?

Që prej orës 07:00 të mëngjesit të sotëm ka nisur procesi i votimit për zgjedhjet...

Nga Prof. Dr. Fadil Maloku

Apel qytetar, për shqiptarët e Shqipërisë!

Të nderuar qytetar shqiptar, korrupsioni në Shqipëri tashmë është bërë mënyrë e vetme e mbijetesës,...

Deklarata

Tensione te “Vasil Shanto”? OSBE: Situatë jo e favorshme për vëzhgim!

Në lidhje me procesin zgjedhor që po zhvillohet sot në Shqipëri ka reaguar edhe misioni...

"E vendos vetëm..."

A janë këto zgjedhje të lira? Flet ambasadori britanik

Ambasadori britanik, Duncan Norman deklaron se i takon Gjykatës Kushtetuese të gjykojë nëse këto zgjedhje...

Thirrje për qytetarët

Cakaj zgjedh 30 Qershorin: Një shkëputje nga e shkuara!

Ministri në Detyrë për Punët e Jashtme Gent Cakaj votoi paraditen e sotme duke i...