MENU
klinika
Kalo: Zgjidhja ime nuk është marrë parasysh

Dita e fundit e Teatrit dhe masave ndaj Covid-19!

"Dhuna, akt ndaj lirive themelore"

Përplasjet për Teatrin, reagon Unioni i Gazetarëve

        Protestuesit e Teatrit kanë pasur disa tentativa për t’u afruar afër...

Nuk lejohen nga Policia, bashkohen me grupin tjetër

Protestuesit sërish tentativë për t’u afruar tek Teatri

Protestuesit e Teatrit kanë pasur një tentativë të dytë për t’u afruar afër godinës por...

"Kjo pamje do kujtohet njësoj si kazmat e diktaturës..."

“Krim kushtetues”, Meta reagon ashpër për shembjen e Teatrit

Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me shembjen e Teatrit...

Fotot

Ja si do të jetë Teatri i ri Kombëtar!

Në 100 vjetorin e saj të dytë të shpalljes Kryeqytet, Tirana ka hedhur sot themelet...

Disa të shoqëruar

Shembet Teatri Kombëtar. Policia ndeshet me rezistencën e artistëve

Gjatë mëngjesit të sotëm forca të shumta të policisë kanë mbërrituar në Teatrin Kombëtar duke...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Pjesa më e madhe te kontinentit Evropian paraqiten me alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta,...

Të zgjerohet fasha orare deri në orën 21:00

Mjeku Kalo nuk është për heqje orari

Mjeku infeksionist Tritan Kalo sugjeron që fasha e orarit për lëvizjen e qytetarëve në zonat...

"Koha për përgatitje jo për festime!"

Europa nis lehtësimin e masave, paralajmëron OBSH

Plazhet në të gjithë Evropën filluan rihapjen dhe kontinenti po përgatitet për ndeshjet e para...

Kompania Bioteknike

Ka një kurë për koronavirusin që e bllokon atë 100%!

Shkencëtarët e një kompanie bioteknike në Kaliforni kanë gjetur një antitrup që bllokon plotësisht koronavirusin,...

Beteja e opozitës

Përballje me Ramën në 2021-in apo zgjedhje të parakohshme?

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha është shprehur i vendosur për një përballje në zgjedhje që...