MENU
klinika
Nga Çun Lajçi

Mos e futni n’thes artin me politikën, se devalvohet!

Zbardhen detaje

Takimi Rama- Kim/ Çfarë i kërkoi ambasadorja e SHBA kryeministrit?!

Zbardhet takimi i ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim me kryeministrin Edi Rama të zhvilluar sot...

Stefano Alice - Artiola Islami - Fabiana Ciullo

Ndërveprimi mes historisë së mendimit dhe raportit mjek-pacient

Ekzaminohet influenca e filozofisë politike mbi raportin mjek-pacient, duke afirmuar iluminizmin, hegelizmin dhe totalitarizmin e...

Ja kërkesa që ka për opozitën!

“Shmangni rreziqet”, OKB në Shqipëri del me thirrje të fortë

Organizata e Kombeve të Bashkuara në Shqipëri, ka reaguar për shembjen e godinës së Teatrit...

Tomini tregon se çfarë pritet të ndodhë

A do të ndikojnë protestat në shtimet e rasteve me Covid-19?

Eugena Tomini, Shefja e Survejancës dhe Shërbimit të Inteligjencës Epidemike në ISHP, deklaroi se “çdo...

Rezultatet nga takimi me ambasadorët

”Plan me BE për daljen nga kriza dhe mbështetjen e familjeve”

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se gjatë mbledhjes me ambasadorët e BE është...

“Europa Nostra” letër BE-së

“Dënoni shembjen brutale, u shfrytëzua situata e covid-19”

       Sipas “Europa Nostra”, shembja u bë duke shfrytëzuar gjendjen e emergjencës në...

"U shkatërrua identiteti i vendit"

Studiuesja amerikane: Shembja, vazhdim i krimeve të komunizmit!

       Studiuesja amerikane e trashëgimive kulturore, Lori Amy, një kundërshtare e rrëzimit të...

Pse u zgjodh nata.. për të shembur Teatrin?

Rama: Shumë yje u shuan pa një skenë normale!

Kryeministri Edi Rama nuk ka zgjedhur që të komentojë drejtpërdrejtë protestat e zhvilluara nga artistët...

Protestat dhe Reforma Zgjedhore

Basha dhe aleatët e PD takim me Soreca-n dhe ambasadorët e vendeve të BE

Kreu i PD, Lulzim Basha dhe aleatët do të zhvillojnë një takim me ambasadorët e...

Trump kërcënon OBSH

30 ditë kohë për përmirësime thelbësore, në të kundërt ja dy vendimet…

Presidenti amerikan Donald Trump i ka dërguar një letër kreut të Organizatës Botërore të Shëndetit...

Kur do të nisë i riu?

Cila ndërtesë e ka radhën pas shembjes së Teatrit? Përgjigjet Rama

Ndërtimi i teatrit të ri do nisë në vjeshtë tha kryeministri Edi Rama. Tre muaj...