MENU
klinika
"Më ka bërë ofertë, ti Kryeministër, unë President!"

Qëndrimi i PS për listat e hapura/ Basha: Edi Rama prishi marrëveshjen e 5 qershorit

"Po bëjmë çmos që…"

Mbyllja e Shqipërisë, Kryeministri Rama flet për situatën e pandemisë

Kryeministri Edi Rama ka folur sot për situatën e COVID-19 në Shqipëri, teksa ka thënë...

"Pakti me PD-LSI i 5 qershorit nuk preket"

“Hapim listat”/ Rama: Ndalohen koalicionet parazgjedhore!

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar  një bashkëbisedim me median lidhur me reformën zgjedhore. “Është momenti...

Komisioneri për Zgjerimin thirrje maxhorancës

“Votoni sa më shpejt marrëveshjen e 5 qershorit”

Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varheley, i beri thirrje sot maxhorancës që të votojë sa më...

‘Kjo është dramatike’!

Studimi/ Çfarë zbuluan autopsitë që iu bënë viktimave të COVID-19?

Autopsitë e bera ne personat qe kane vdekur nga koronavirusi po ndihmojnë mjekët të kuptojnë...

"Do të hetojnë origjinën e koronavirusit"

OBSH dërgon ekspertë në Kinë

Ekspertët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) do t’i kalojnë dy ditët e ardhshme në...

Marrëveshja për zgjedhoren

Rama njofton për qëndrimin zyrtar të PS-së

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se në orën 13:00 Partia Socialiste do të deklarojë qëndrimin...

“Të nisë në 11.00 të hënë dhe të mbyllet në 14.00 të premte”

Ish-ministri mbështet shkurtimin e orëve të punës: Kështu rritet konsumi

Ish-ministri i Financave Arben Malaj mendon se pandemitë do bëhen më të shpeshta dhe vetë-izolimet...

"Është më vdekjeprurëse se Covid"

Jepet alarmi, zyrtarët paralajmërojnë për një ‘pneumoni të panjohur’ në këtë vend!

Një “pneumoni e panjohur” e re që është potencialisht më vdekjeprurëse sesa coronavirusi i ri...

Udhëtimet/ Ambasada gjermane paralajmëron qytetarët e saj

“Shqipëria vend me rrezikshmëri të lartë të COVID-19”

Ambasada gjermane në Shqipëri paralajmëron qytetarët e saj lidhur me udhëtimet drejt vendit tonë duke...

Përditësimi i MSH/ Numri i viktimave shkon në...

Zbulohen 90 raste të reja në 24 orët e fundit

Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus ne gjithe vendin, shtrimet ne Infektiv dhe...

Paralajmërojnë shkencëtarët

“Koronavirusi mund të shkaktojë dëmtime të trurit në masë”

Pandemia e koronavirusit mund të çojë në një valë të dëmtimit të trurit tek pacientët...