MENU
klinika
Vendimi

Tahiri sërish te Krimet e Rënda, çfarë vendosi gjykata?

"Gjykata do të..."

A do të njihen zgjedhjet e 30 qershorit? Soreca me thirrje të fortë

Pas zgjedhjeve të 30 qershorit, ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi Soreca ka dalë me...

Reagimi

“Pas pak e nisim ne…”, Meta poston foton dhe ‘thumbon’ Ramën

Mëngjesin e sotëm presidenti Meta e ka nisur me një sqarim në lidhje me atë...

Ja këshillat

“Çmenden” temperaturat, Instituti i Shëndetësisë: Kujdes fëmijët!

Temperaturat e larta dhe vapa që ka pushtuar vendin është bërë e padurueshme. Në këtë...

Nga Fox News

Soros akuzohet nga Meta për “komplot”

“Miliarderi majtist George Soros akuzohet nga presidenti i Shqipërisë për “komplot” që synon destabilizimin e...

Komenti mbi raportin

“Regjimi po degradon”/ Basha: ODIHR rrëzoi 30 Qershorin!

Kryetari i PD Lulzim Basha përmes një statusi në “Facebook” shprehet se raporti i ODIHR...

Detajet

Gjykata e Apelit në Durrës merr vendimin për Florenc Çapja!

Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në qeli me masën “arrest me burg” Florenc...

"30 qershori"

Rama: Shqiptarët shpëtuan vendin, Meta do të shkarkohet!

Kryeministri Edi Rama pas triumfit në zgjedhjet lokale në 60 bashki nga 61 që ishin...

“Të mos mungojë asnjë”

Kuvendi thërret seancë të posaçme të hënën!

Mazhoranca mbledh të hënën pasdite parlamentin në një seancë të posaçme plenare. Sipas informacioneve, seanca...

Artikulli në prestigjozen “Associated Press”

Meta denoncon zgjedhjet lokale, lajmi jehonë ndërkombëtare

Disa media ndërkombëtare kanë shkruar për prononcimin e presidentit të Shqipërisë Ilir Meta dhënë përpara...

Foto

Moda e viteve ’20 në treçerekëshet e Ramës

Veshja e pazakontë e Ramës për ditën e 30 Qershorit, u shndërrua edhe në kryefjalën...

Letra

Zgjidhet Sekretarja e Përgjithshme e KiE, Ruçi: Detyrë e lartë!

Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, i ka dërguar sot një urim Sekretares së Përgjithshme...