MENU
klinika
Koronavirusi

Izraeli fillon testimin e vaksinës

I mbijetoi bombardimit në Hiroshimë

“Deri në frymën e fundit, do t’ia kujtoj botës tmerrin…”

       Teksa shënohet 75-vjetori i shkatërrimit të qyteteve ku ata jetonin, burrat dhe...

Nga Artur Ajazi

Një komision, që do të përjetësojë “lavdinë” e Doktorit në PD

Nga Artur Ajazi Duket se detyra e parë e kryetarit të Komisionit të Vlerësimit të...

MSH për situatën e COVID-19

127 raste të reja në 24 orët e fundit. 6 pacientë humbin jetën

Janë 127 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, ndërsa 6 pacientë...

Manastirliu: Po iu përmbahemi protokolleve

“Mjekët e familjes po kujdesen për mbi 1 mijë të prekur me COVID-19”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar qendrën shëndetësore nr.10 në kryeqytet, ku deklaroi se...

Bekimi i Berishës

Gjurmët e dosjes “Ndroqi” që të çojnë tek grabitja e “Kinostudios”

Dosja “Ndroqi” ku janë hetuar gjurmët e pasurive të biznesmenit Ylli Ndroqi, ka rinxjerrë në...

"Reflektim i menjëhershëm, trajtojini denjësisht!"

Ankesat e familjarëve të pacientëve me COVID te Infektivi, reagon Meta

Pas fotove të publikuara nga mediat, për shqetësimin e disa familjarëve të pacientëve me Covid,...

Nga Kreshnik Spahiu

Pse opozita s’doli në protesta, kundër ndryshimeve Kushtetuese?

Nga Kreshnik Spahiu Vetëm po të kaloni mbi trupin e Lul Bashës, do mund ta...

"Punon në burg dhe ka sjellje të mirë!"

Refuzon izolimin “41 biss”, avokati i Shullazit ankimon vendimin

“Kokat” e krimit kanë nisur të refuzojë izolimin në qelitë e burgut të sigurisë së...

Shpërthimi në Bejrut

Qytetarët nuk i besojnë drejtësisë: Dënim maksimal, përgjegjësve!

      Banorët e Bejrutit, kanë shprehur zemërimin kundrejt qeverisë për neglizhencën, çfarë çoi...

"Dy herë i dolën false, qeveria hesht..."

COVID/ Bardh Spahia demaskon testet, nxjerr rezultatin e qytetarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia përmes një statusi në Facebook ngre dyshime mbi cilësinë...