MENU
klinika
"S’kam shtrënguar duart me…"

Çështja e detit/Rama nga Vlora: S’ka marrëveshje me Greqinë pa miratimin e Presidentit

Ja si do të vijojnë hetimet

Dy të vetëvrarë në spitali ‘Shefqet Ndroqi’, Prokuroria nis hetimet

Pasi 2 pacientë të infektuar me COVID u vetëvranë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, Prokuroria është...

Ja për çfarë e ka fjalën drejtori i OBSH-së për Evropën

OBSH: Kriza e COVID-19 nuk do të përfundojë domosdoshmërisht me një vaksinë

Drejtori i Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Evropën thotë se kriza e shkaktuar nga COVID-19...

Vdes një nga shoferët

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy makina

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi...

Çfarë thonë të dhënat

Shqipëria, e treta në Europë për vrasjet në raport me popullsinë

Shqipëria renditet e treta në Europë për nivelin më të lartë të viktimave nga vrasjet...

Nga Alfred Peza

Zgjedhjet e 2021, si shansi për një riformatim të madh!

Nuk ka patur kurrë një mundësi më të mirë për një parti, grupim apo kahje...

"Kur populli i merr në dorë fatet e veta..."

Meta, retorikë kërcënuese ndaj Ramës: Lufta Vlorës dëshmoi se ky vend ka zot

Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë në ceremoninë e përkujtimit të 100 vjetorin e Luftës...

“Temperaturat e lartat luajtën një rol të madh për…”

Skënder Brataj jep lajmin e mirë: Pse koronavirusi ka ulur agresivitetin

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, thotë se rritja e temperaturave ka ulur mbijetesën e...

Nga Ben Andoni

Malazezët, gjithnjë na e kanë hedhur!

Nga Ben Andoni Teoritë e shumta dhe kontradiktore, të cilat shpjegojnë rezultatin e përfaqësuesit shqiptar...

Humb jetën 65-vjeçari me Covid-19

Shënohet vetëvrasja e dytë në spitalin Shefqet Ndroqi

Një pacient me Covid është hedhur nga kati i katërt i spitalit “Shefqet Ndroqi”. Bëhet...