MENU
klinika
"Qytetarët të zbatojnë masat"

Manastirliu: Rritja e numrit të të infektuarve tregon se…

Flet për transportin publik, dasmat dhe…

Rama: Kjo është java e fundit e kufizimeve

Kryeministri Edi Rama thotë se kjo është java e fundit e kufizimeve në kuadër të...

"Shfaqjet politike dhe mbledhja e firmave për teatrin…"

Rama fajëson opozitën: Shifrat në Tiranë nuk po flasin mirë!

Kryeministri Edi Rama jep alarmin për rritjen e papritur të shifrave me koronavirus, veçanërisht në...

"Lufta me armikun e padukshëm"

Rama: Sot komunikimi im i fundit për COVID-19

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një statusi në Facebook njofton se sonte në orën 21:00 do...

Qeveria merr vendimin

Nesër nisin gjyqet por pa publik

Këshilli i Ministrave në mbledhjen e mbajtur sot ka bërë disa ndryshime në aktin normativ...

Më i madhi në Ballkan

Cila është kompania franceze, që do ndërtojë parkun 100 milionë euro të energjisë diellore në Divjakë

Në Shqipëri, një shoqëri e njohur franceze, VOLTALIA, u shpall sot fituese e garës së...

Zbulohet tema e diskutimit

Takim i papritur, Kryemadhi dhe Vasili në zyrën e Bashës

Kryetari i Partisë Demokratike z.Lulzim Basha pritet të takojë në selinë blu kryetaren e LSI-së...

Aleanca për Teatrin

“Të dënohen kriminelët e 17 majit, të rindërtohet teatri i ri, siç ishte”

        Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvilloi sot, protestën e radhës në...

Do ngulim flamurin kombëtar në sheshin e Teatrit

Aleanca ndalet për peticionin në Lezhë/ Budina: Të lidhim Besëlidhjen

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit është ndalur sot për peticionin në Lezhë ku janë mbledhur...

"Qëllimi i vetëm, zbatimi i Kushtetutës"

Meta: Platforma që propozova mbron Reformën në Drejtësi

Presidenti Ilir Meta sqaron plaftormën e tij me 14 pika për realizimin e Reformës në...

"Rrjetat kriminale do rendin pas këtij fitimi"

Legalizim kanabisi? Ekspertët amerikanë kundër Ramës

Shqipëria po shqyrton mundësinë që të legalizojë kultivimin e marijuanës mjekësore. Kryeministri Edi Rama e...

"Në mars- prill patëm 38 mijë të pushuar"

Ndryshon paketa e dytë ekonomike/ Ibrahimaj: Do e përfitojnë pagën…

Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj ka bërë me dije se në mars- prill...