MENU
klinika
Takimi me delegacionin Amerikano-Hebraik

Basha: Vazhdojmë betejën në këtë orë të errët në Shqipëri

KQZ kundërpërgjigje PD-së

“Fletët e votimit për Vaun e Dejes u prodhuan në Slloveni”

Pasi ka marrë porosinë nga KQZ, për më pak se 64 orë kompania sllovene ka...

Investimi

Projekti i furnizimit me ujë, përfundojnë 40% e punimeve në Bovillë

Edhe në këto ditë të nxehta korriku, Bashkia e Tiranës dhe Agjencia Kombëtare e Ujësjellës-Kanalizime...

Detajet

Furgoni del nga rruga, vdes pasagjerja!

Në autostradën Tiranë- Vorë, një furgon mallrash ka dalë nga rruga dhe është përplasur me...

Ndryshimet në parti

Basha riorganizon partinë, emrat e 24 koordinatorëve që do të ndjekin procesin

Lulzim Basha kërkon që Partia Demokratike të përfundojë në mënyrë kapilare organizimin e strukturave të...

"Është në kundërshtim me ligjin"

Meta kundër Gjinushit/ Reagon Akademia e Shkencave!

Pozicioni aktual i Skënder Gjinushi, as kryetar Akademie e as kryetar partie, ka vendosur institucionin...

Parashikimi i motit

Plazh të dielën? Kujdes nga reshjet!

Pas një periudhe të gjatë nxehtësie tashmë ‘kokëfortësia’ ka kaluar tek moti relativisht i paqëndrueshëm...

Ndan detyrat për koordinatorët

Basha bën ndryshime në PD/ Ja lëvizjet e rëndësishme!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mobilizuar të gjitha strukturat e partisë për aksionin...

"S’ka asgje më të rëndësishme se sa..."

Spahia i përgjigjet Topallit: Një demokrat i vërtetë…

Ish-deputeti Spahia reagoi ndaj ish-kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila u shpreh se një...

Plazh të dielën?!

Moti vjen me surpriza, shi dhe vranësira

Temperaturat e larta në qershor dhe ditët e para të korrikut, duket se i kanë...

Njoftimi

Rama: Qeveria jep hua për ngritjen e bujtinave në Pogradec

Kryeministri Edi Rama nga Pogradeci deklaroi se synimi kryesor i qeverisë është që të nxisë...

"Kemi treguar se kemi rezultate"

Veliaj: Shndërruam ‘fshatin’ në një nga lagjet më të mira!

Blloku i banimit prej 1.6 hektarësh, i cili kufizohet nga Rr. “Endri Keko”, “Sadik Petrela”...