MENU
klinika
Rregullat që do të ndiqen

Fillimi i vitit të ri shkollor, ministria e Shëndetësisë publikon udhëzimin

Shqiptarët "pa atdhe"...

Një shqiptare mes 150 grave që po ndryshojnë… Italinë

      “Gratë e pamposhtura” është një projekt i lindur fillimisht, nga një grup...

Rama publikon projektin e rëndësishëm dhe shpërthen ndaj opozitës

“Si mund të kërkojnë të kthehen ata që nuk kanë ndërruar qime”

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sot opozitën teksa ka publikuar pamje nga ndërtimi i sistemit...

Studiuesit: Nëse dhomës suaj i mungon...

Ku përhapet më shumë koronavirusi?

Mungesa e lagështisë së ajrit luan rol në përhapjen e virusit Corona. Studiuesit rekomandojnë, krahas...

288 raste të reja

Konsiderohej si vend model, virusi kthehet fuqishëm në Korenë e Jugut

Rikthehet fuqishëm koronavirusi në Korenë e Jugut. Mësohet se në 24 orët e fundit janë...

Mjeku ngre alarmin për vdekshmërinë në Shqipëri

“Ndërsa merremi me Covid-19, njerëzit po ikin në heshtje nga sëmundje të tjera, qindra herë më vrastare!”

Mjeku kirgurg në Berat ngre alarmin për vdekshmërinë në Shqipëri. Edi Bejko:-“Ndërsa merremi me Covid-19,njerëzit...

Thirrje qytetarëve t'i bashkohen iniciativës

Mjeku Brataj dhuron plazmën për trajtimin e të infektuarve me Covid-19

Mjeku i njohur Skënder Brataj, i cili ka kaluar infeksionin e Covid-19 ka dhuruar ditën...

Veton Surroi

Shenja e palexuar kineze

Veton Surroi Në analogji me futbollistin që kërkon të hyjë në lojë, Shqipëria e mori...

Genc Pollo

Edhe një herë për Ramën si kryetar i radhës i OSBE-së si dhe për sikletet pa fund të kryetarllëkut

Në korrik shkruajta artikullin “Një kryesi që shkel parimet e organizatës-Shqipëri/OSBE 2020: kronikë e një...

Ja çfarë ka siguruar kësaj radhe!

SHBA i vjen sërish në ndihmë Shqipërisë për luftën kundër COVID-19

Ambasada Amerikane në Tiranë ka njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale se SHBA po...

Ja kush lejohet dhe kushtet e vendosura

Doni të udhëtoni në Itali? Ambasada nxjerr udhëzimin

Ambasada italiane në Shqipëri ka dhënë udhëzime për shqiptarët që duan të udhëtojnë drejt Italisë...

Jo më Kina!

Ja dy shtetet gjigante që janë kthyer në qendra të përhapjes së koronavirusit

Numri i rasteve të reja me koronavirus vazhdon të rritet për dhjetëra mijëra në Shtetet...