MENU
klinika
Deklarata e prerë e Ramës

“30 qershor dhe pikë!”/ PS çel nesër fushatën

Njoftimi

Protesta të dielën/ Ambasada e SHBA: Shmangni këto pika!

Dy ditë para protestës së opozitës së bashkuar, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Vendimi i gjykatës

Vettingu e shkarkoi nga detyra, dënohet ish-gjyqtari i Tiranës

Ish-gjyqtari Admir Thanza është dënuar me vendim gjykate me 18 muaj shërbim prove. Mbi rëndon...

Deklarata

Vizat për Shqipërinë/ Holanda letër Brukselit, reagon ambasada në Tiranë

Pas letrës që qeveria Holandeze i dërgoi Komisionit Evropian sot ka ardhur reagimi i ambasadës...

"Pezulloni vizat"

Holanda “vulos” vendimin për Shqipërinë, letër zyrtare Brukselit

Gjatë ditës së sotme Holanda ka dorëzuar zyrtarisht në Komisionin Europian projekt-rezolutën e miratuar pak...

Deklarata

Kriza në Shqipëri/ Deputeti gjerman: Duhet të jemi të kujdesshëm me…

“Mosmarrëveshjet në Shqipëria janë shqetësuese, por në këtë fazë Shqipëria meriton mbështetje të plotë”, kështu...

Detajet

Ç’do ndodhë pas 30 qershorit? Balla: Vjen një mundësi e artë për PD dhe LSI

Teksa ka folur sërish për zgjedhjet vendore në 30 qershor, kreu i grupit parlamentar të...

'Zbarkon' në Tiranë

Sekretari i NATO troket në zyrën e Metës, takim ‘kokë më kokë’

Vetëm pak orë para protestës që pritet të zhvillohet të dielën, sekretari i Përgjithshëm i...

"Nuk ka rrugë..."

Policia dhunoi banorët e ‘Bregut Lumit’, Balliu dorëzon provat në Prokurori

Ditën e sotme ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu dorëzoi në Prokurori disa prova për...

EMRI+FOTO

Ekzekutoi ish-policin, kush është ‘i forti’ i “Myslym Shyrit” që u arrestua?

Gjatë ditës së sotme u njoftuan detaje të reja në lidhje me vrasjen e ish-policit...

Policia nxjerr detajet

Vrasja e ish-policit Bilali, arrestohet autori

Vrasja e ish-policit, Arben Bilali në Tiranë është zbardhur dhe dokumentuar me prova ligjore. Autori...

Parashikimi

Si pritet të jetë moti këtë të premte?

Edhe ditën e sotme priten të jetë i vranët, ndërsa në disa zona nuk përjashtohen...