MENU
klinika
Në selinë blu nën vargjet e Himnit Kombëtar

Përfundon protesta, Basha: Evropa e dëgjoi zërin tonë!

Protesta e opozitës

“Thyhet heshtja”, shpërthejnë vatrat e zjarrit, hidhen sende drejt Kuvendit

Ashtu sikurse herë të tjera, edhe në protestën e sotme të opozitës, situata para Parlamentit...

Shpërthimi në akuza ndaj Ramës

“Protesta më e fuqishme”, Berisha: Nuk mund t’ua rrëmbesh pluralizmin!

Ish-kryeministri Sali Berisha, i kërkoi kreut të qeverisë Edi Rama që të tërhiqet dhe të...

Gardhi i policëve

Protesta zhvendoset tek Kuvendi, FNSH dhe një autobot në gatishmëri

Ndërsa protestuesit i janë drejtuar parlamentit për të vijuar protestën e tyre, edhe policia ka...

Protesta kombëtare

Opozita “bën kthesë”, me drita ndezur tërhiqen drejt Kuvendit

Më shumë se 60 minuta protestë pa asnjë incident. Krejtësisht ndryshe kjo protestë e gjashtë...

Postimi

“Asnjë tiranas në miting?”/ Braçe ironizon protestën: Ja ku janë qytetarët!

Zëvendëskryeministri, Erion Braçe ka publikuar disa foto të Parkut të Liqenit në kryeqytet, ku sipas...

Protesta/ Kriza politike

Basha: Po shkojmë drejt një përplasjeje civile të pashmangshme!

Kreu i PD, Lulzim Basha po mban fjalim në protestën e opozitës. “E paprecedentë, në...

"Shqipëria si gjithë Europa"

“S’ka zgjedhje pa opozitën”, Basha: Mesazhi nga populli “Rama ik”

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se aspirata që ka mbledhur shqiptarët në kauzën...

Tubimi kombëtar i opozitës

Me thirrjet “Rama ik”, PDIU i bashkohet protestës

Simpatizantë të PDIU kanë marshuar drejt protestës së opozitës para Kryeministrisë. Simpatizantët dhe kreu i...

Protesta e opozitës

Kryemadhi: Dhuna i shton jetën Ramës…, ai e di që ka ikur!

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka përsëritur disa herë se protestuesit nuk duhet të...

Tubimi kombëtar

Protesta vjen me risi/ 500 balona “IK” ngrihen në qiell

Opozita ka ardhur në këtë protestë të 25 Majit, me risi duke u prezantuar me...

Zbardhet skenari i opozitës

Detaje të reja/ Një banderolë gjigande dhe shirita të bardhë

Ka nisur grumbullimi i protestuesve të thirrur nga opozita në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Qytetarë...