MENU
klinika
Detajet

Protesta para Parlamentit/ Policia hedh gaz lotsjellës, shpërndahen protestuesit

Mbërritja me incidente

Protestuesit mblidhen para Kuvendit/ Çahet sërish kordoni policor

Ka nisur me inicidente mbërritja e protestuesve të opozitës te Parlamenti. Protestuesit kanë çarë në...

Ku po shkojnë?

Zhvendoset protesta e opozitës, Basha udhëheq protestuesit drejt….

Pas 1 e 30 minutash protestë para Kryeministrisë dhe pasi çanë kordonin e policisë aty,...

Apeli i presidentit

Nisin reagimet e para/ Meta: Evitoni konfrontimet!

Tensionet në protestën e opozitës së bashkuar, kanë sjellë reagimin e menjëhershëm të presidentit Ilir...

Situata e tensionuar

“Zaptimi i Kryeministrisë”/ Policia-protestuesve: Zbuloni fytyrat!

Policia bën thirrje me megafon drejtuar protestuesve dhe organizatorëve të protestës në momentet kur situata...

Çfarë i nervozoi ato?

Pas fjalës së Bashës irritohen protestuesit

Situata në bulevardin përballë kryeministrisë është tensionuar. Menjëherë pasi kryedemokrati Basha ka përfunduar fjalën e...

Tubimi masiv

Mediat botërore transmetojnë drejtpërdrejt protestën e opozitës

Protesta masive e organizuar nga opozita që po ndodh aktualisht përpara Kryeministrisë në Tiranë nuk...

Fjalimi

“Po bie muzgu i zi”/ Basha flet nga protesta, thirrje të fortë policisë

Kreu i Partisë Demokratike ka mbajtur fjalimin e tij në mes të protestuesve përballë kryeministrisë....

Akuzat ndaj qeverisë

Kryemadhi në protestë me një propozim për çdo kryeministër të së ardhmes

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi thotë se protestuesit në shesh shtohen pas...

Deklarata

Aktori i njohur në tubimin e opozitës, zbulon arsyen pse proteston

Në protestën e opozitës është parë edhe aktori i njohur Neritan Liçaj. I pyetur nga...

Tubimi i opozitës

Protestuesit në pritje/ Basha, Kryemadhi dhe Berisha bashkohen 30 minuta me vonesë

Kryedemokrati Lulzim Basha i është bashkuar protestës së opozitës rreth 30 minuta pasi ajo ka...

Bojë dhe domate

Tubimi i opozitës, protestuesit godasin godinën e Kryeministrisë

Ashtu sikurse ishte paralajmëruar ka nisur protesta e opozitës. Rreth 30 minuta para nisjes së...