MENU
klinika
Një skenë e hequr, ndryshon

Çfarë nuk dini për filmin…

Kush është fatlumi?

Përgatitet t’i jap fund beqarisë Gresa Behluli

Vajza e këngëtares së madhe Shkurte Fejza, Gresa Behluli  po përgatitet ti jap fund beqarisë....

“Sex Pistols” legjenda e muzikës punk

Një film biografik për një tjetër grup legjendar

Tashmë janë shfaqur filmat rreth grupeve legjandare të muzikës, Queens dhe Motley Crue.Një tjetër film...

“Idhujt botërore nga Shqipëria” ...

Edhe revista greke shkrim për yjet shqiptare

Treshja  shqiptare e vajzave të muzikës ka  rrëmbyer vëmendjen në gjithë botën dhe kështu ka...

Bashkëpunim me “Escada”

Rita Ora imazhi i ri i markave të njohura

Këngëtarja shqiptare ka nxjerr në shitje albumin më të ri “Phoenix” dhe po mban koncerte...

Ai prezantohet me...

Robert Aliaj në një ekran të ri

Robert Aliaj do të vijë me një emision të vetin, por jo më aty ku...

Ndjesia më e çuditshme në botë

Kris Humpries: Martesa me Kim, nuk ishte farsë por e vërtetë

Martesa e tyre zgjati vetëm 72 ditë dhe divorci u bë në tetor të 2011....

Drogoja meshkuj dhe…

Cardi B rrëfehet mbi të kaluarën e saj

Cardi B dëshiron të ndajë me fansat një fakt që më parë nuk e kishte...

Zhgënjehen fanset

Adam Lambert konfirmon lidhjen gay

Adam Lambert, 37 vjeç, zhgënjeu shumë fanse pasi konfirmoi se është i dashuruar me një...

E kam dashur dhe e dua Selenën por...

Justin Bieber tregon kë dashuron vërtetë

Justin Bieber është shpesh në syrin e medias për historinë me bashkëshorten Hailey. Por nuk...

Ata duhet të...

Tayna vjen me një mesazh për ata që urrejnë

Tayna e cila po shijon sukses me hitet e sajtepër të pëlqyera së fundmi gjithashtu...

" Të paaftët vlerësohen ..."

Orgesa Zaimi deklaratë kundër kolegëve

Këngëtarja Orgesa Zaimi është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan me fansat momente...