MENU
klinika
Mes 33 prindërve të akuzuar

Dr. Dre përballet me akuza

Shëndeti dhe familja vijnë të parat

Tërhiqet nga muzika Justin Bieber?

 Ditën e djeshme me anë të një tjetër postimi në Instagram, Bieber ka njoftuar zyrtarisht...

Thyen rekord në Spotify

Ariana Grande më e suksesshme se kurrë

Ariana Grande thyen rekord në Spotify, këngëtarja e parë me 3 albume me 2 miliardë...

Këtë herë ndodh në realitet

Avioni ku ndodhej Keanu Reeves bën ulje emergjente

Keanu Reeves përballet me emergjenca në jetë dhe jo vetëm në ekranin e madh, siç...

Ndryshime në dashuri

Lady Gaga dhe lidhja e re me aktorin

Lady Gaga vetëm pak kohë më parë i dha fund fejesës me Christian Carino. Pati...

Replikat

“Film komercial”/ Ermal Mamaqi i përgjigjet Ervin Bejlerit

Komedia romantike “2 gisht mjaltë” pritet të shfaqet më 28 mars në të gjitha kinematë...

Këtë herë një modele playboy

Lumë akuzash për tradhti bashkëshortit të Jlo

Alex Rodriguez është akuzuar sërish për tradhti ndaj divës Jennifer Lopez. Këtë herë akuza vjen...

Shokon të apasionuarit e UFC

Tërhiqet nga sporti Conor McGregor ?

Luftëtari irlandez, Conor McGregor përmes një postimi të shkurtër në rrjetet sociale, ka njoftuar tërheqjen në...

Sa vjeç bën ?

Jonida Maliqi feston sot ditëlindjen

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila pritet të përfaqësojë Shqipërinë me këngën e saj...

Digjet e gjallë në makinë

Lajmi tragjik që trondit Stalonen

Ylli holliwoodian i kinemasë, Silvester Stalone, është tronditur së fundmi nga një lajm i papritur. ...

Koha për të ndalon

Nuk do e besoni sa vjeçe është Eranda Libohova!

Eranda Libohova është një nder këngëtaret më të mira të muzikës së lehtë në Shqipëri.Shpesh...

Reagimi

Ronela ia ‘mbyll’ gojën Arian Çanit me një fjalë…

Kur je një personazh publik shpesh përballesh me komente të shumta në media të cilat...