MENU
klinika
Pas Luke Perry-t

Vdes një tjetër aktor i “Beverly Hills, 90210”

Në punë e sipër

Adelina Tahiri kthehet me një surprizë pas lindjes së djalit

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri në gushtin e vitit të kaluar u bë nënë për...

Video

“Ktheju Tokës” me videoklip, publikohet në kanalin e Eurovision

Shqipëria do të përfaqësohet këtë vit në Eurovision nga këngëtarja Jonida Maliqi më këngën “Ktheju...

Dua privatësi

“Të jesh nënë dhe grua është e lodhshme, nuk do gënjej”

Të martuar prej dhjetë vitesh, aktores Salma Hayek shpesh nuk i pëlqen të flasë për...

Në moshën 73-vjeçare

Shuhet aktori i famshëm amerikan

Është ndarë nga jeta në moshën 73-vjeçare, pas një infarkti të zemrës, aktori i famshëm...

Tani 60 vjeç

Gëzuar ditëlindjen Barbi

Një spikere lajmesh, një astronaut dhe një futbollist  janë mes kukullave të reja që kompania e...

Alarmohet policia

Pas përplasjes me Lil Wayne kërkon siguri Kodak Black

Policia e New Orleans është alarmuar pas kërcënimeve të Lil Wayne ndaj Kodak Black. Sipas...

Duartrokitet Noizy

Noizy mysafir special, spektakël para 16 mijë adhuruesve në Koln

 Noizy ishte mysafiri special në koncertin ku u shitën të gjitha biletat në “Lanxess Arena”. Një...

Babai "parukier"

Princesha Charlotte ka parukier personal që 3-vjeç

Në 2 maj të 2015-ës, duka dhe dukesha e Cambridge i prezantuan botës princeshën e...

"Viktima jam unë"

“Amber më tradhtoi dhe më goditi me shishe”

Pas akuzave dhe kërkimit të dëmshpërblimit prej 50 milionë dollarësh ndaj Amber Heard, Johnny Depp...

Reagimi 

Arbana Osmani moderatorja më e komentuar ditët e fundit

  Ajo u përfol se la televizionin Top Channel për shkak të një debati që...

Publikimi i ri 

“A No No” është videoklipi i ri nga Mariah Carey

Mariah Carey shfaqet shpërthyese në publikimet e reja.  Videoklipi i këngës  “A No No”  bën...