MENU
klinika
Udhëtimi i ëndrrave

“Qyteti lundrues”, vizitoni 7 kontinentet për 140 ditë

Në Miçigan

“Varësi” nga sërfi, sfidojnë temperaturat deri në -30 gradë

Pasioni për sërfin ka bërë që Allen Finau dhe Daniel Schetter të praktikojnë sportin në...

22-vjeçari

E përndiqte dhe bëri dush në shtëpinë e Taylor, dënohet

Taylor Swift është një nga këngëtaret më të mëdha në botë, me fansa në të...

Diplo

Era Istrefi në lidhje me DJ e famshëm?!

Që pas ndarjes nga Fatosh Shoshi, i cili njëkohësisht ishte edhe menaxheri i saj, Era...

Me siguri një hit

“Jetë”, kënga më e re nga Alban Skënderaj

Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij të radhës në “Youtube” vetëm në versionin audio....

Nuk vjen vetëm

Ermal Meta s’harron Shqipërinë, tjetër koncert

Koncerti i qershorit të vitit të kaluar në sheshin “Skënderbej” nuk do të jetë i...

Dokumentari për familjen

Dukesha Markle po përçan vëllezërit!

Ajo është një aktore dhe ndoshta ky fakt ka bërë që të rrëmbejë të gjithë...

Bashkëshortja e Pique

Shakira flet për familjen: Djemtë më kanë disiplinuar

Në vitin 2010 pak persona do të kishin besuar se lidhja mes Shakirës dhe futbollistit...

Modelja e njohur

Dikur fitonte 1 mln dollarë, sot e pastrehë

Sot, Nastasia Urbano është në moshën 57-vjeçare dhe e pastrehë, por dikur ajo që qenë...

Ish-kapiteni i Kombëtares

Darkë me Dua Lipën apo Rita Orën? Cana jep…

Kapiteni legjendar Lorik Cana është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që...

Nuk duron më

Shpërthen Dua Lipa: Më ka ardhur “në majë të hundës”…

Komentet negative në rrjetet sociale kanë prekur edhe këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e...

Befason këngëtari

Elvana u rikthye, Flori e “zhduk”!

Pas heshtjes që e “pushtoi” pas ngjarjes së ish-Bllokut, Elvana Gjata vendosi të rikthehet aktive...