MENU
klinika
Rosie Huntington-Jason Statham

Çifti i famshëm, dasmë në natën e ndërrimit të viteve

Ngjarja tragjike

Makina përfundon në Danub, humb jetën këngëtarja

Anca Pop, një këngëtare e njohur në Rumani dhe më gjerë, ka humbur jetën pas...

Nuk gjen paqe

Woody Allen akuzohet edhe për pedofili

Një tjetër histori i është bashkangjitur akuzave të pafundme për abuzime seksuale për shkrimtarin dhe...

S’ka të ndalur

Bebe arrin objektivin, 100 fluturime me avion brenda vitit!

Viti 2018 është në ditët e tij të fundit dhe për këngëtaren me origjinë shqiptare,...

Kënga e re

Noizy bashkëpunon me reperin grek, sjellin “Gango”

Noizy vazhdon të jetë tepër aktiv duke publikuar projekte të reja muzikore. Ditën e sotme...

Vlerësimi nga McKresha

“Aurela Gaçe si Nexhmije Pagarusha dhe Vaçe Zela”

“Ti je në atë dhomën me Vaçe Zelën, Nexhmije Pagarushën e Muharrem Qenën”. Me këtë...

Ndodhi në Hong Kong

Hodhi 25 mijë dollarë nga ballkoni, “e gjen belaja”!

Banorët në një lagje të Hong Kongut pak ditë më parë u bënë protagonistë të...

“Dashuri”

Sabri Fejzullahu, duet me miss Kosovën!

Sabri Fejzullahu, këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, vazhdon të jetë tepër aktiv në...

Heshtja merr fund

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi konfirmojnë lidhjen në “dasmë”

Prej muajsh të tërë është folur se Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë në një...

A ndërruan jetë?

Bashkuan shtretërit që t’í mbanin dorën njeri-tjetrit!

Ed Hale (83 vjeç) dhe gruaja e tij Floreen (82 vjeç), u ndanë nga jeta...

“Tërbohen” fansat

Ish-bashkëshorti i kërkon falje në skenë këngëtares

Pak ditë më parë bëri bujë lajmi se këngëtarja e famshme, Cardi B u nda...

Trejsi nuk ia del

Filipinasja rrëmben kurorën e “Miss Universe”

Miss Universit 2018 është mbyllur me triumfin e bukuroshes nga Filipinet, Catriona Gray, e cila...