MENU
klinika
Eventi i “ELLE”

Fjalimi prekës i Lady Gaga: U sulmova seksualisht kur isha 19 vjeç

Bruna Marquezine

Neymar “vuan”, e dashura relaksohet me miqtë e saj

Kur Neymar u transferua te PSG dhe u mësuan shifrat marramendëse që ai fitonte, mediat...

Publikohet bashkëpunimi

Dua Lipa “shpërthen” me “BLACKPINK”

Dua Lipa nuk ndalet asnjëherë! Edhe pse sukseset kanë qenë të pafundme për këngëtaren me...

Kërceu nudo në “Shtëpinë e Bardhë”

Modelja si Melania Trump: Po kërcënohem me vdekje!

Reperi T.I., emri i vërtetë i të cilit është Clifford Harris Jr bëri bujë me...

Foto 12 orë para lindjes

Ajola shkruan për djalin: Kurajoz si babi Eri!

Pak ditë më parë, kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u bë baba për...

Karriera vazhdon

Policia e kërkon, Elvana publikon videoklipin e ri!

Ndërsa policia ka marrë masa për shoqërimin e detyrueshëm të këngëtares Elvana Gjata për të...

Jo vetëm “Rambo 5”

Stallone protagonist dhe në dy filma të rinj

Teksa kanë nisur xhirimet e “Rambo 5”, Sylvester Stallone ka dhanë lajmin e madh se...

Këngëtari rrëfen tmerrin e luftës

“Serbët në vunë në radhë për të na vrarë!”

Masakrat e serbëve ndaj kosovarëve nuk mund të harrohen kurrë. Madje kanë qenë të shumtë...

Publikohet lista

Kush do e përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision?

Edhe pse Festivali i 57-të i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të zhvillohet në...

Prindër të 4 fëmijëve

Çifti Beckham në krizë, e pranon edhe David!

“Gjërat bëhen pak më të komplikuara kur dy persona janë së bashku për kaq shumë...

“Çmendi” femrat!

Shqiptari, mashkulli më i preferuar në Turqi

Pak kohë më parë në media bëri bujë lajmi se aktori i njohur turk Can...

Përgënjeshtron lajmin

Buble “ndryshon mendje”: Vazhdoj deri në lajmin e vdekjes time

Bota e muzikës u shokuar kur rreth një javë më parë, pas raportimeve se Michael...