MENU
klinika
Rrëfimi

I adoptuar? Blendi Fevziu tregon të vërtetën

Feston Elena

Rita Ora i “vjedh” ditëlindjen së motrës

Elena është motra e madhe e Rita Orës, e cila një ditë më parë ka...

Të gjithë bashkë

Rama mbledh familjen, festojnë me verë

Kryeminsitri Rama këtë fundjavë ia ka dedikuar familjes së tij. Angazhimet e tij politike, si...

5 mijë euro për koncert...

“Kunja” mes këngëtarëve, kush fiton më shumë?

Pagesat e këngëtarëve për koncerte gjithmonë ngjallin kureshtje te publiku, por këtë herë ato kanë...

Merr fund lidhja

Modelja zbulon shkakun e ndarjes nga Neymar

Një ditë më parë, u publikua lajmi se aktorja dhe modelja braziliane, Bruna Marquezine, ishte...

"Kemi gati padinë"

Arrestimi i Stresit në hotel, reagojnë prindërit

Arrestimi i reperit Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj dhe video...

Kush është vajza?

Sozia e Dua Lipës jeton në Tiranë!

Dua Lipa është shndërruar në një prej personazhe të showbiz më të dashura jo vetëm...

Situatë dramatike

Fluturimi i ferrit, tmerr në avionin me 192 pasagjerë

Për shumë persona udhëtimi me avion është një tmerr i vërtetë dhe shpesh mundohen që...

Georgina bëhet xheloze

Ditë “të zeza” për Ronaldon, probleme dhe në familje

Pas akuzave për përdhunim, ish e dashura Raffaella Fico ishte një nga të rrallat që...

Dedikim për motrën

Rita publikon foto të rralla nga fëmijëria

Elena Ora është motra dhe menaxherja e këngëtares Rita Ora, e cila ditën e sotme...

“Pyesni gratë!”

Befason Rama: Suksesi im, pyes gruan!

Mbrëmjen e kësaj të premteje, kryeministri Rama ishte i ftuar në “Zonë e Lirë” të...

Me kë e ka Bleona?!

“Dikur të kam dashur… ende të dua”

Bleona Qereti publikoi pak ditë më parë këngën e saj të fundit “Monster”, me një...