MENU
klinika
Foto

Veliaj zyrtarisht 39 vjeç, publikon foton me djalin

"Asistova në lindjen e djalit"

Veliaj: Jam burrë me namuz, nuk më bie të fikët

I ftuar ditën e sotme në programin “E diela shqiptare”, Erion Veliaj tregoi anën tjetër...

Reperi

Protesta e studentëve përfshin dhe Noizyn: Mblidhni forcat…

Protesta e studentëve është në ditën e 12 sot dhe ajo ka përfshirë të gjithë...

"Një ikën, një vjen"

Kejsi Tola pranë Florit, nisin aludimet…

Kohët e fundit këngëtari i Famshëm shqiptar ka qenë në qendër të mediave rozë pas...

“Ma premtuan”

Albana ia “plas në sy” Ermalit: Ami “më mori” punën!

Albana Osmani ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Xing me Ermalin”, ku ndër...

Reagon Jennifer Lawrence

“Fjeti me mua dhe fitoi ‘Oscar’”!

Harvey Weinstein përmendet sërish në gjykata. Një aktore e ka akuzuar se e ka detyruar...

E ngacmoi kolegu

Eliza Dushku dëmshpërblehet me 9.5 mln dollarë!

Aktorja me origjinë shqiptare është dëmshpërblyer me një shumë marramendëse prej 9.5 milionë dollarësh nga...

“One Kiss”

Kënga e Dua Lipës më e dëgjuara në MTV!

Jo vetëm që ka arritur të jetë e famshme ndërkombëtarisht, por gjithashtu është konsideruar si...

Aktori tashmë 88 vjeç

Clint Eastwood takohet me vajzën… pas 34 vitesh

Laurie Murray zbuloi rreth 30 vjet më parë se kush ishte babai i saj, kur...

Fitoi 22.5 mln dollarë në vit

“Forbes” zbulon modelet më të paguara

Ashtu siç bën çdo fundviti, revista prestigjioze “Forbes” ka publikuar listën e modeleve më të...

Urim nga Mbretëresha

Britanikët “çmenden” para Krishtlindjeve

Krishtlindjet janë në prag dhe atmosfera ndjehet kudo, britanikët kanë vendosur t’i festojnë në mënyrat...

Fituese e “Grammy”-t

Lamtumirë Nancy Wilson! Shuhet ylli i muzikës jazz

Fituesja e çmimit “Grammy”, Nancy Wilson ka ndërruar jetë mbrëmjen e kaluar në shtëpinë e...