MENU
klinika
Nick Jonas dhe Priyanka

Publikohen foto nga dasma magjike

Nga Bruce Willis te...

Demi Moore në lidhje me stilisten serbe!

Prej kohësh mediat rozë kanë shkruar se aktorja e njohur Demi Moore ka nisur një...

Erik bëhet serioz

Vjen propozimi, tani pritet dasma

Këngëtari Erik Lloshi më në fund duket i bindur t’i japë fund jetës prej një...

“Më pickoni, më pickoni!”

Dua Lipa realizon ëndrrën, kjo është arritje…

“Më pickoni, më pickoni, më pickoni. Ëndrra ime u bë realitet”. Kështu e ka përshkruar...

Çmenduri në Itali...

Prifti kumarxhi, luan 1 milion euro në kazino!

Rreth 900 mijë euro është shuma e madhe që një ish-prift i famullisë së Shën...

Nga Ferrari te Mercedes...

Reperi shqiptar zbulon koleksionin e makinave

Reperi i njohur shqiptar, Noizy, ka publikuar një video të shkurtër në llogarinë e tij...

E zbulon shkenca

Këngëtari më i madh i të gjitha kohërave

Një grup shkencëtarësh austriakë, çekë dhe suedezë u mblodhën së bashku dhe realizuan një studim...

“Kompozitorja e vitit”

Bebe Rexha merr çmimin dhe shpërthen në lot

“Ndonjëherë gjendemi duke kërkuar gjithnjë e më shumë e më shumë nga vetja dhe jeta,...

Nga Elvana te sëmundja...

Flori Mumajesi rrëfen dashurinë e vërtetë

Në studion e “Këngës Magjike”, Flori Mumajesi ka rrëfyer shumë të pathëna për jetën e...

A po “plaket” ajo?

Britney Spears sot ka ditëlindjen!

Britney Jean Spears lindi në McComb, Mississippi më 2 dhjetor 1981 dhe u rrit në...

“The Ellen Show”

Julia Roberts zbulon tmerrin e saj

Teksa ishte e ftuar në “The Ellen Show”, aktorja e famshme Julia Roberts ka folur...

Lufta merr fund

Jolie dhe Pitt arrijnë marrëveshjen për fëmijët

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë arritur një marrëveshje mbi kujdestarinë e fëmijëve të tyre,...