MENU
klinika
Shkruajnë mediat ndërkombëtare

Shqiptari pushton “Golden Globes”!

CR7 në superformë

Cristiano Ronaldo tregon trupin perfekt

Cristiano Ronaldo jo vetëm që ka bërë një pjesë të parë të sezonit shumë të...

Dashuria para fronit

Mbreti arratiset me modelen ruse!

Ka ndodhur për herë të parë në historinë e një vendi aziatik. Sulltani Muhammad i...

Video e CR7

Askush si Ronaldo, stërvitje me familjen

Menjëherë pas rikthimit në Torino (ishte në Dubai), Cristiano Ronaldo i është future intensivisht stërvitjes....

Sërish dhëndër

Kaka: Jam njeriu më i lumtur në botë!

Braziliani Ricardo Kaka është një nga ish-lojtarët e Milanit më të dashur për tifozët kuqezinj....

Rrëfehet kryeministri

Edi Rama: Me shtëpi më bëri Linda

I ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Xing me Ermali”, Kryeministri Edi Rama ndër të...

Mësoni kuptimin

Almeda dhe Tolgahan zbulojnë emrin e djalit

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan, pas pak...

Këngëtarja me pushime

Europën e pushton i ftohti, Ritën e djeg dielli!

Rita Ora, së bashku me motrën e saj Elenën dhe me disa miq të tyre,...

Detaje

Edhe pse i martuar, Justin vijon “telenovelën” me Selena-n

Edhe pse Justin Bieber kurorëzoi në martesë lidhjen e tij me Hailey Baldwin, sërish këngëtari...

Suzy Cortez

Modelja braziliane bën tatuazh Messin

Një tjetër “çmenduri” për Lionel Messi. Kësaj radhe jo nga tifoz i thekur, por nga...

Rekord botëror

Vallëzim nën ujë, pa marrë frymë, për…

Në pishinën më të thellë në botë, në Padova të Italisë, aktorja Marina Kazankova dhe...

Përkohësisht

Sëmundja e babait detyron Britney-n të tërhiqet nga muzika

Këngëtarja e famshme Britney Spears ka marrë vendimin të shkëputet përkohësisht nga muzika për shkak...