MENU
klinika
Sondazhi

‘Michelle Obama gruaja më e admiruar në botë’

Detajet

Habit fansja! I lë pasurinë këngëtares shqiptare

Ndonjëherë fansat e tejkalojnë me adhurimin e tyre ndaj këngëtares së preferuar. Njëra prej tyre...

“Dy gisht mjaltë”

Vëmendja mbi Elvanën e Ermalin në ‘Ditën e të dashuruarve’

Ishte parashikuar që në muajin dhjetor, Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata do të nxirrnin në...

Kërceu “Valle Kosovare”

Shpat Kasapi-Rita Orës: Të këndofsha në dasmë!

Video e Rita Orës teksa kërcente nën ritmet e këngës “Valle kosovare” bëri xhiron e...

Por Ronaldo...

Fotoja që Messi vendosi rekord në “Instagram”

Edhe kur nuk është në fushën e lojës, Lionel Messi mendon te vendosë rekorde. Kështu...

Detajet

Majlinda Bregu lë Shqipërinë, përlotet nga surpriza (Foto)

Majlinda Bregu, ish-ministre e Integrimit në qeverinë Berisha 2, do të largohet nga Shqipëria për...

E nisin nga e para...!

Aktori i propozon për martesë ish-bashkëshortes

Tre vite më parë i dhanë fund martesës së tyre, por tashmë kanë kuptuar që...

Kompozitori zbulon arsyet

Një koncert dedikuar Lionel Messit!

Lionel Messi është bërë frymëzim për shumë të rinj në sportin më të bukur në...

Bald in Black & Maria Prifti

“This is Albania”, hiti me lahutë dhe plis

Bald in Black & Maria Prifti publikuan së fundmi këngën e tyre më të re,...

Që nga ngjarja e ish-Bllokut

Elvana po braktiset nga fansat, ikin 100 mijë nga “Instagram”-i

Që prej 27 shtatorit, këngëtarja Elvana Gjata nuk ka bërë asnjë postim në “Instagram”, aty...

Për Krishtlindje

Rita Ora kërcen me “Valle kosovare” të Shpat Kasapit

Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme në të gjithë botën, por sërish...

Urimi për krishtlindjen

Obama, nga “babagjysh” në romantik

Barack Obama, ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka bërë urimin e tij për...