MENU
klinika
Reagon ashpër

Thashethemet për ndarje, irritohet Victoria Beckham

Lista e plotë

Nominimet për “Oscar”, “Roma” dhe “The Favorite” në krye

Janë publikuar ditën e sotme nominimet për edicionin e 91-të Çmimeve “Oscar”, ku në krye...

Akuzohet për përdhunim

Arrestohet në Paris këngëtari i famshëm!

Denoncimi që ka bërë një 24-vjeçare se është tentuar të përdhunohet nga Chris Brown ka...

Modelja braziliane

Shkrimtari turk “humbet” Adriana Limën

Ka zgjatur vetëm një vit e gjysmë lidhja mes supermodeles braziliane Adriana Lima, dhe shkrimtarit...

Brenda një vazoje

Gjendet thesari 900-vjeçar

Autoriteti Izraelit i Antikave bëri një zbulim të madh, një thesar të zhdukur 900 vite...

Bën edhe “shqiponjën”

Shqiptarja rrëmben kurorën e bukurisë në Amerikë!

Që shqiptarët janë një prej popujve më të bukur në botë nuk vihet në diskutim,...

Nominimet

“Çmimet” që nuk i do askush, emra të mëdhenj në garë

Në prag të nominimeve për çmimet “Oscar” aktorët kanë mësuar edhe listën që askush nuk...

Ditë e trishtë

Ndërron jetë babai i këngëtarit të njohur shqiptar

Sot është një ditë e trishtë për këngëtarin e njohur Eugent Bushpepa, babai i të...

Me lot në sy

Flori Mumajesi: S’jam gati të largohem nga ajo…

Flori Mumajesi, kantautori tejet i suksesshëm në vendin tonë, por edhe më gjerë, pak ditë...

Kontakt vetëm me mamanë

Rita Ora “fshin” të shkuarën

Rita Ora e ka nisur vitin 2019 me ndryshime serioze në jetën e saj, duke...

Fotot

Pamjet fantastike/ Si u duk Eklipsi i ‘Super Hënës’ në Shqipëri

Pamje fantastike ato te Eklipsit te Super Hënës së “përgjakur”, qe u pane edhe ne...

Masazo Nonaka

Ndërron jetë burri më i vjetër në botë

Është ndarë nga jeta Masazo Nonaka, i cili ishte burri më i vjetër në botë....