MENU
klinika
Viti i Ri

Urimi special i Rita Orës: Buzëqeshni sa më shumë!

Larg të ftohtit

Fundvit i “nxehtë” për familjen Ronaldo

Cristiano Ronaldo e mbylli vitin 2018 në futboll me një bast të fituar, ndoshta më...

“Best of”

Viti më i bukur për Duan, publikon më të mirat

Dua Lipa ka nisur të publikojë në “Instagram” sukseset e këtij viti, me një përmbledhje...

Rrëfehet këngëtarja

“Nuk ekzistoj pa të”, Jonida Maliqi flet për mashkullin e jetës…

Jonida Maliqi, këngëtarja e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2019, ka dhënë një...

Pas Stines

Këngëtari ndahet nga e fejuara pas 9 vitesh

Dy vite më parë, ata zyrtarizuan lidhjen, por duket se marrëdhënia e tyre nuk ka...

Deklarata

‘Më ka marrë malli të më vardiset dikush’, Bleona tregon ‘dramën’

Bleona Qereti është një një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Megjithëse është zhvendosur në...

Vlerësohet sërish

Suksesi i parashikuar i “vajzës më të bukur në botë”

Në moshën 6-vjeçare, një imazh i saj u përhap me shpejtësi dhe ajo u pagëzua...

Deklarata

‘Nuk kisha të haja’/ Eli Fara rrëfen periudhën më të vështirë

Eli Fara është një nga zërat më të dashur për publikun shqiptar. E shohim gjithmonë...

Prindër të një fëmije

Këngëtari i famshëm shqiptar ndahet nga partnerja

Në prag të këtij viti të ri, këngëtari i njohur shqiptar Stine i ka dhënë...

Ylli i “Absolutely Fabulous”

Shuhet aktorja e njohur, kinematografia në zi

Dame June Whitfield, e cila luajti në “Terry”, “June” dhe “Absolutely Fabulous”, ka ndërruar jetë...

Distancohet David

Çfarë po ndodh me çiftin?! Victoria mbetet vetëm

Pak kohë më parë u fol për një krizë në çiftin e famshëm Beckham, ndërsa...

Dy shqiptaret

Bleona dhe Rita, në “listën e zezë” të “Blick”

Bleona është bërë shpesh pjesë e mediave rozë më në zë për veshjen e saj,...