MENU
klinika
Qesharake dhe ironike

De Niro thyen dhëmbin, humbet miliona dollarë!

Koncerti në sheshin “Skënderbej”

Divat e muzikës që sfiduan të ftohtin

Tirana festoi mbrëmjen e kaluar “Natën e Bardhë” dhe më këtë rast në sheshin “Skënderbej”...

Nga Rita te Dua...

“Zëri ynë dëgjohet anembanë botës!”

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shpërndarë të enjten në rrjetet sociale një video promovuese...

Ishin vetëm thashetheme

Miliarderi arab nuk ndahet nga Rihanna

Pak kohë më parë, mediat rozë shkruajtën se Rihanna i ka dhënë fund lidhjes së...

Lista

Fakte të pazakonta që nuk i gjeni në asnjë enciklopedi

Bota është një vend i mahnitshëm. Vetëm kur duket se  keni parë gjithçka, ju surprizon...

“Ju jeni kafshë”

Shqiponja “çmend” sërish grekët!

Mes qindra urimeve nga personazhet e famshëm shqiptar, ra në sy ai i motrave Istrefi,...

"Shqiponja e grimuar"

Blogerja kosovare uron shqiptarët me një ide kreative

Grimerja dhe bloggerja e re kosovare, Naltina Maloku, jep një ide kreative për festimin e...

Kujdestaria e fëmijëve

“Lufta” Pitt-Jolie nuk ka fund, kërkojnë kohë

Pak ditë më parë, mediat raportuan se ish-çifti Brad Pitt dhe Angelina Jolie ishin pranë...

“Ja ke bo vetes”

Flori Mumajesi dhe Bruno ja bëjnë “bam”

Flori Mumajesi dhe Bruno kanë surprizuar fansat e tyre duke publikuar sot versionin audio të...

Nuk mund të mungonte

“Pavarësia”, urimi special nga Dua Lipa

Një urim i veçantë nuk mund të mungonte në 106 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë...

Libri autobiografik

Michelle Obama tregon momente intime me Barack

Libri autobiografik i ish-Zonjës së Parë amerikane, Michelle Obama ka vendosur menjëherë rekorde shitjeje pas...

VIP-at urojnë Pavarësinë

Nga “shqiponja” e Bleonës te Lorik Cana…

Jo vetëm politika ka uruar ditën e sotme 106-vjetorin e Pavarësisë, por edhe VIP-at e...