MENU
klinika
Deklarata e fortë

Prifti ‘shpërthen’ kundër vajzave me minifund: I nxirrni shalët si’…

Vijojnë pushimet

Georgina lë në hije Ronaldon në Dubai

Që prej shpërthimit të tij në futboll, Cristiano Ronaldo ka qenë gjithmonë qendra e vëmendjes...

“Suits”

Miliona euro për pak minuta, dukesha i rikthehet aktrimit?!

Meghan Markle, dukesha e Sussex, e ka thyer disa herë protokollin mbretëror, me veshjet, por...

Çift i ri?

Kejvina Kthella kapet mat me futbollistin e Kombëtares

Fama e saj u rrit ndjeshëm pasi u bë pjesë e televizionit në Shqipëri si...

“Kurrë nuk është vonë”

Cardi B ëndërron të bëhet mësuese historie!

Cardi B, brenda një kohe shumë të shkurtër, është bërë një nga reperet më të...

1,3 mln paund

Brenda shtëpisë që Rita iu bleu prindërve

Brenda shtëpisë tani mund të gjesh gjithçka, nga piktura seksi, mobilje “pikante”, një kopsht fantastik,...

E dashura e Genc Prevukaj

Eni Koçi e gatshme të martohet, por…

Pasi bën publike lidhjen e tyre, disa portale shkruan se këngëtarja Eni Koçi dhe partneri...

Me ujë në dorë!

E panjohura që rrëmbeu vëmendjen mes yjeve

Nëse ka një person që vodhi të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të ceremonisë...

Pas 20 viteve martesë

Milioneri zbulon të vërtetën shokuese për 3 djemtë e tij

Pas 20 viteve martesë, milionerit të “MoneySupermarket.com” iu përmbys bota. Ai zbuloi se 3 djemtë...

Shkruajnë mediat ndërkombëtare

Shqiptari pushton “Golden Globes”!

“Bohemian Rhapsody” ishte fituesi i dy çmimeve kryesorë në ceremoninë e “Golden Globes”, në një...

CR7 në superformë

Cristiano Ronaldo tregon trupin perfekt

Cristiano Ronaldo jo vetëm që ka bërë një pjesë të parë të sezonit shumë të...

Dashuria para fronit

Mbreti arratiset me modelen ruse!

Ka ndodhur për herë të parë në historinë e një vendi aziatik. Sulltani Muhammad i...