MENU
klinika
Performon në Paris

Era Istrefi nuk i ndahet finaleve të Botërorit

Tronditen fansat

Maluma përfundon në spital

Maluma ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet i shtrirë në spital, gjë që...

Më në fund

Këngëtarja e famshme zbulon të vërtetë: Jam shqiptare, jo serbe

Mina Kostiç është një nga këngëtaret më të pëlqyera në Serbi, por edhe më gjerë....

Temperatura -45C

Ankohen siberianët: Është shumë ngrohtë!

Bukuroshja Anastasia Gruzdeva realizoi një foto vitin e kaluar, e cila bëri xhiron e botës,...

Kinemaja në zi

Shuhet ylli i “Hello Dolly!”

Është ndarë nga jeta në moshën 97-vjeçare, mbrëmjen e së hënës, aktorja e njohur Carol...

Fejohet me aktoren turke

“Me lejen e Zotit”, ylli i Arsenal i jep fund beqarisë

Mesut, ylli i Arsenalit dhe ish-lojtari i kombëtares gjermane të futbollit, i ka dhënë fund...

Foto

Pse kjo vezë theu rekordin në Instagram?

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e ”likes” për një mesazh të...

Fotot

Fotot/ Dasma shqiptare ‘pushton’ Japoninë

Arbër Demo nga Shqipëria dhe Mana Aoki nga Japonia kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në...

Ç’po ndodh me familjen?

Marka e David Beckham humbet rreth 11 mln dollarë

Familja Beckham nuk do të thotë më sukses në botën e biznesit dhe këtë e...

Video e rrallë

Dua shpërndan video nga fëmijëria duke folur shqip

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, nuk lë rast pa vënë në pah origjinën...

"Miss Universe Albania"

Trejsi rikthehet rebele, lëviz me 200 km/h!

Trejsi Sejdini, bukuroshja nga Elbasani, vitin e kaluar fitoi kurorën e “Miss Universe Albania”, ndërsa...

Gëzim dhe trishtim

Lady Gaga, nga çmimi i madh te lajmi i dhimbshëm

Lady Gaga rrëmbeu çmimet si “Aktorja më e mirë” dhe atë të “Këngës më të...