MENU
klinika
Largohet truproja

“Uragani” Meghan godet sërish

Kapiteni i Romës

Film për Tottin, ja kush mund ta interpretojë

Një legjendë e tillë e meriton një serial e jo thjesht një film. Mediat italiane...

Një yll po lind

8-vjeçari shqiptar mahnit jurinë në Suedi!

Shqipëria është vendi nga kanë origjinën shumë yje që kanë pushtuar Europën, por edhe botën...

Befason Fjolla Morina

“Për 1 milionë euro do shkoja me këdo”

Ajo befason shpesh me deklaratat e saj surprizuese dhe kështu ka bërë edhe së fundmi....

Rrëfehet këngëtarja

Rita tregon tmerrin: Donte të hynte në shtëpi…

Rita Ora është rrëfyer për “Daily Star” për një ngjarje që i ka ndodhur kohë...

Reperja më e pëlqyer

Një femër lë prapa Eminem në rrjetet sociale

Nicki Minaj është shndërruar në reperen më të ndjekur në botë në të gjitha rrjetet...

Maxi lopez

“Kur Icardi nuk është, Wanda më telefonon”

Një deklaratë që i ka hedhur benzinë zjarrit më shumë, në një moment kur Icardi...

Nuk e fsheh

Ylli amerikan: Jam 100% shqiptare!

Vitet e fundit këngëtaret shqiptare si Rita Ora, Bebe Rexha, Dua Lipa, Era Istrefi kanë...

Nga “One kiss”

Dua në studio me Calvin Harris, ç’po “kurdisin”?

Dua Lipa duket se menjëherë pas pushimeve të fundvitit të kaluar ka nisur menjëherë punës,...

Modele

Mirditorja që po pushton Amerikën…

Krahina e Mirditës dallohet dhe për bukurinë e vajzave dhe djemve. Në këtë udhëtim që...

Në moshën 25-vjeçare

Ndahet nga jeta modelja e videoklipit të Majk

Të gjithë e mbani mend bukuroshen e cila u shfaq në klipin “Qikita” të reperit...

Si të njohim veten?

Mbajtja e ditarit/ mënyrë e mirë për të përballuar stresin dhe…

I dashur ditar, sot… Pa marrë parasysh se kjo thënie ju asocion me ditët e...