MENU
klinika
Kinemaja në zi

Shuhet ylli i “Hello Dolly!”

Fejohet me aktoren turke

“Me lejen e Zotit”, ylli i Arsenal i jep fund beqarisë

Mesut, ylli i Arsenalit dhe ish-lojtari i kombëtares gjermane të futbollit, i ka dhënë fund...

Foto

Pse kjo vezë theu rekordin në Instagram?

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e ”likes” për një mesazh të...

Fotot

Fotot/ Dasma shqiptare ‘pushton’ Japoninë

Arbër Demo nga Shqipëria dhe Mana Aoki nga Japonia kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në...

Ç’po ndodh me familjen?

Marka e David Beckham humbet rreth 11 mln dollarë

Familja Beckham nuk do të thotë më sukses në botën e biznesit dhe këtë e...

Video e rrallë

Dua shpërndan video nga fëmijëria duke folur shqip

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, nuk lë rast pa vënë në pah origjinën...

"Miss Universe Albania"

Trejsi rikthehet rebele, lëviz me 200 km/h!

Trejsi Sejdini, bukuroshja nga Elbasani, vitin e kaluar fitoi kurorën e “Miss Universe Albania”, ndërsa...

Gëzim dhe trishtim

Lady Gaga, nga çmimi i madh te lajmi i dhimbshëm

Lady Gaga rrëmbeu çmimet si “Aktorja më e mirë” dhe atë të “Këngës më të...

Largohet truproja

“Uragani” Meghan godet sërish

Policja bjonde, truproja e Meghan Markle në Fixhi, ka vendosur të lërë “Scotland Yard”. Mes...

Kapiteni i Romës

Film për Tottin, ja kush mund ta interpretojë

Një legjendë e tillë e meriton një serial e jo thjesht një film. Mediat italiane...

Një yll po lind

8-vjeçari shqiptar mahnit jurinë në Suedi!

Shqipëria është vendi nga kanë origjinën shumë yje që kanë pushtuar Europën, por edhe botën...

Befason Fjolla Morina

“Për 1 milionë euro do shkoja me këdo”

Ajo befason shpesh me deklaratat e saj surprizuese dhe kështu ka bërë edhe së fundmi....