MENU
klinika
Tradita

Nuk ka baby shower/ Meghan Markle zbulon arsyen

Romanca me të birin

Rita Ora ‘çmend’ Victoria Beckham-in

Victoria Beckham është “bërë me dhimbje koke” kur zbuloi se në moshën 18-vjeçare, djali i...

Mësohet emri i parë

Ish e dashura e DiCaprios prezantuese e Eurovision!

Festivali i këngës në Europë i vitit 2019 do të jetë i paharrueshëm, pasi organizatorët...

"Çfarë eksperience"

Dua zbulon prapaskenat e hitit të ri

Dua Lipa publikoi “Swan Song”, e cila që në momentet e saj të para të...

Hedh poshtë dhe kritikat

Vajza nga Saranda kap majat e muzikës në SHBA

Ndërsa Rita Ora, Dua Lipa apo Bebe Rexha janë të konfirmuara tashmë në tregun ndërkombëtar...

Çfarë ka bërë?

Ledri publikon foton e fanses së “çmendur”!

Pa më të voglin dyshim, Ledri Vula është një nga këngëtarët më të pëlqyer nga...

"Hetoni mafian"

Ish e dashura e Salas ngre dyshimet për vrasje

Pas mesazhit të saj të parë prekës për zhdukjen e të ish-dashurit, futbollistit Emiliano Sala,...

20 vite martesë

De Niro, “luftë” me ish-bashkëshorten për kujdestarinë e vajzës

Në mes të muajit dhjetor, aktori i famshëm Robert De Niro paraqiti në gjykatë dokumentet...

Në Davos

Princi Uilliam flet hapur, zbulon problemin mendor

Shëndeti mendor është kthyer vitet e fundit në një sëmundje që ka prekur shumë të...

Isaac Carew

Dua bën krenar dhe të dashurin: Super heroinë!

Viti 2018 u mbyll me suksese të jashtëzakonshme për Dua Lipën, e cila ka bërë...

Në proces divorci

Vetëm 2 muaj me mbretin, ndahet modelja ruse

Dy muaj më parë pushtoi mediat rozë lajmi se mbreti i Malajzisë është martuar me...

Këngëtarja e famshme

Taylor Swift fiton betejën 1 mln dollarëshe

Taylor Swift ka fituar një betejë ligjore 1 milion dollarëshe kundër një agjenti të pasurive...