MENU
klinika
Reagon vëllai i këngëtarit

Dokumentari për Michael Jackson bëri publikun të qajë

Ammika Harris

Chris Brown në lidhje të re, Rihanna e lumtur!

Reperi i shumëpërfolur për lidhjen me Rihanna-n, Chris Broën ka nisur një histori dashurie së...

Nju Jork

Pas Dua, Bebe Rexha në “Times Square”

“Spotify” është duke i bërë reklamë të madhe këngëtareve me origjinë shqiptare. Pas Dua Lipës,...

Në Izrael

Eurovisioni merr formë, Jonida në natën e dytë gjysmëfinale

Ditët e kalojnë dhe Eurovision i 2019-ës vazhdon të marrë formë. Së fundmi këngëtarët kanë...

Liam tregon detaje të martesës me Miley

Liam tregon detaje të martesës me Miley

Çifti simpatik, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, pas shumë ndarjesh, ribashkimesh, vendosën që më në...

Pepe Munoz

Celine Dion flet për të dashurin 16 vite më të ri

Celine Dion, gjithmonë e më shumë, është duke u komentuar për lidhjen e saj me...

E vendos Dua

Kosova, në sheshin më të njohur në botë!

“Artistja më e mirë e re 2019. Nga Kosova në Britani të Madhe, drejt nominimit...

Bebe hedh idenë

Bashkëpunimi “kuqezi” që do “trondiste” botën

Ava Max është artistja që ka debutuar së fundi e iu bashkua karvanit të këngëtareve...

Stil dhe elegancë

Brenda shtëpisë së familjes Beckham

Ata njihen në të gjithë botën për stilin e tyre, sigurisht edhe shtëpia e çiftit...

Rrezikoi dhe Rita

“Instagrami” çon në gjyq yjet e modës

“Instagrami” është kthyer në rrjetin social kryesor dhe më të përdorshëm nga yjet e modës,...

E quan “kancer”

Markle problematike, Mbretëresha përgatit planin për divorc?!

Ish-aktorja amerikane, Meghan Markle nuk gëzon më simpatinë e mbretëreshës Elizabeth. Madje, ajo ka anashkaluar...

Krime dhe dashuri

Shqiptari që fitoi ‘zemrën’ e mafias të New York-ut

Para pak kohësh u botua libri për jetën e shqiptarit John Alite, që u rrit...