MENU
klinika
Çfarë ka bërë?

Rita Ora rrezikon burgun!

Chris Brown në Paris

Nga paraburgimi te klipi i ri, brenda dy ditësh

Ditën e mërkurë, këngëtari i famshëm, Chris Brown u la i lirë nga policia pas...

George dhe Amal

400 mln paund mbajnë të lidhur çiftin e famshëm!

George Clooney mohoi lajmet e fundit të nxjerra nga “RadarOnline” se është duke përgatitur ndarjen...

Historia tronditëse

Binjaket ribashkohen pas 54 vitesh!

Që prej vitet të largët 1964, atëherë kur ishin vetëm 5 muajshe, binjaket Michele Mordkoff...

Pas “Tezenis”...

Rita Ora, imazhi i një tjetër kompanie të madhe

Rita Ora nuk është vetëm një këngëtare e shkëlqyer, por kohët e fundit ajo është...

Shpreh dëshirën

Vajza e Van Damme, në Shqipëri?!

Bianca, vajza e aktorit të madh Jean Claude Van Damme, mund të vizitojë së shpejti...

Shkencëtare në Angli

Motrat nga Patosi, nga kamariere, sot po ‘pushtojnë’ Londrën

Historia e Argitës dhe Detinës, binjakeve nga Patosi, ngjan si një film. Kur ishin vetëm...

Klipi e ngjiti në maja

“Lumë” kritikash ndaj këngëtares shqiptare

Ava Max, këngëtarja me origjinë shqiptare po korr sukses me këngën e saj të fundit...

Lidhja e re

Edhe pse të ndarë, Angelina ndjehet e tradhtuar nga Pitt

Në dhjetor të vitit 2017, martesa mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie mori fund, duke...

“Mos i braktisni ëndrrat”

Ish-ushtari i UÇK, tashmë tenor me famë botërore

Ramë Lahaj është kthyer në një nga tenorët më të mëdhenj në botë, i cili...

Balerini

Celine Dion, e dashuruar me djalin 16 vite më të ri

Tre vite më parë, këngëtarja e famshme Celine Dion humbi burrin, ndërsa tashmë duket se...

Ishte vetëm 32 vjeç

Ndërron jetë komediani i famshëm amerikan

Është ndarë papritur nga jeta komediani i famshëm amerikan Kevin Barnett, në moshën 32-vjeçare. Barnett...