MENU
klinika
Të frymëzuar nga një film

Sfida që po rrezikon jetën e njerëzve

I paarritshëm

Askush si Ronaldo në “Instagram”, arrin shifrën rekord

Tashmë emra si këngëtaret Selena Gomez dhe Ariana Grande apo edhe Kim Kradashian janë shumë...

E zbulon futbollisti

I kërcënoi familjen, Kanye West i soset durimi

Kanye West dhe Drake duket se janë në ditët e tyre më të këqija dhe...

“Befasi”

Surpriza e jashtëzakonshme e “The Rock”

Aktori i famshëm nuk është edhe aq i fortë sa duket, kur bëhet fjalë për...

Jeta e aktorit të famshëm

Nga konsumues i drogës në shembull për njerëzit

Aktori i famshëm amerikan Danny Trejo është 74-vjeçar, por ai shprehet se nuk e kishte...

Video

Noizy përfshihet në një përleshje në Itali?

Reperi i njohur shqiptar, Noizy duket se është përfshirë sërish në telashe, e këtë herë...

Në Venecia

Gaga në prag të martesës, 5 mln euro shpenzime

Lady Gaga e mbylli vitin 2018 me suksese të jashtëzakonshme, falë edhe filmit në të...

Hanë mish majmuni

Njihuni me fisin më të çuditshëm në botë

Gjenden shumë pranë zonave të banuara, por ata prej vitesh kanë refuzuar të bëhen pjesë...

Askush nuk e dinte

Flori zbulon problemin që i ka shkaktuar muzika

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të talentuar dhe më të suksesshëm në vendin...

Jeta e tmerrshme...

Historia e dhimbshme e Tina Turner-it

Përkundër të gjitha katastrofave të mundshme, Tina Turner mbeti e fortë dhe trimëreshë. Ajo u...

Foto të "nxehta"

Rita “arratiset” në ishull

Viti i Ri 2019 e ka gjetur Rita Orën larg Europës dhe të ftohtit që...

Një foto te pema

Urimi i parë i Kajan nga sheshi…

Një fotoje pranë pemës së Vitit të Ri në qendër të Tiranës nuk mund t’i...