MENU
klinika
Akuzat për përdhunim

Ronaldo me “shpatulla pas murit” nga “Der Spiegel”

Ana Kodra

Edhe pse është vetëm 11 vjeç, me siguri keni dëgjuar për vajzën e talentuar Ana...

Martohet çifti

Priyanka dhe Nick Jonas i japin fund beqarisë

Një nga çiftet më simpatik të dhe më të dashur të showbiz, aktorja Priyanka Chopra...

Mësoni sa paguhen

Rivista prestigjioze “Forbes”, e cila njihet për publikimin e listave të personave më të pasur...

Shtatëzënia apo rregullat mbretërore?!

Meghan Markle humb ditën më të bukur të mikes së zemrës

Dasma e aktores indiane Priyanka Chopra dhe Nick Jonas do të zhvillohet këtë fundjavë në...

Bashkëshortja e ish-kapitenit

Filmi “Lorik”, do të rrëfehet dhe Monica

Ashtu si lajmëroi fansat e tij para pak ditësh Lorik Cana, në 5 dhjetor do...

Lista

Filmat ku protagonistët u dashuruan vërtet

Na ka ndodhur shpesh që me romancat e filmave të dashurohemi aq shumë, aq sa...

Dëshira dhe amaneti

A ju kujtohet ky djalë? Sot bëhen 5 vjet pa të!

Sot bëhen plot 5 vjet nga ndarja e jetës së aktorit të famshëm Paul Walker....

Sasha Sobhani

Miliarderi iranian s’e harron lehtë këngëtaren shqiptare

Miliarderi nga Irani, Sasha Sobhani është bërë pjesë e showbizit shqiptar pas lidhjes që ai...

Sukses pas suksesi

Bebe Rexha rrëmben çmimin e vitit!

Vitin që po mbyllet mund të cilësohet pa më të voglin dyshim si i shkëlqyer...

Stiller, simboli i komedisë

U ndanë pas 17 viteve martesë, me dy fëmijë!

Ben Stiller, një aktor amerikan, komedian, shkrimtar, producent dhe drejtor filmi, i lindur më 30...

Lidhje e re...

“Rita po takohet fshehurazi me ‘Spider-Man’”

Pak kohë më parë, kur ende nuk kishte publikuar albumin e saj të dytë “Phoenix”,...