MENU
klinika
Nga Cana te Leonora

Kosovë urime! Yjet reagojnë për formimin e Ushtrisë

“Gulftream V”

Në avionin privat të Lionel Messit

Ylli argjentinas i futbollit është një nga më të paguarit në botë dhe sigurisht që...

Capital T

Reper i suksesshëm dhe njeri me zemër të madhe

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, i cili ka treguar se...

President klubi

Ronaldo, kërkesë Pique: Nipërit e mi të dashuruar me Shakirën

Fenomeni brazilian Ronaldo Luís Nazário de Lima, i njohur si Ronaldo, tashmë ka nisur punën...

Traditë shekullore

Si të dalloni një turk, vetëm nga stili i mustaqeve!

Që nga koha kur Perandoria Osmane ka qenë një fuqi e madhe luftarake, ndër burrat...

David ka dhe një kërkesë...

Rita Ora përçan çiftin Beckham?!

Çifti Beckham është shembull për marrëdhënien e tyre, por edhe ata duket se së fundmi...

Mimoza Shkodra e Adrian Gaxha

“Martesa” që i befasoi të gjithë

Pak kohë më parë, këngëtarja Mimoza Shkodra i dha fund lidhjes me këngëtarin Seldi, por...

Për bamirësi

Adrenalinë në moshën 102-vjeçare, hidhet me parashutë

Edhe pse në moshën 102-vjeçare një australiane ka provuar adrenalinë e jashtëzakonshme që të jep...

“Është shumë e lumtur”

Taylor drejt altarit me djalin e ëndrrave

Pas disa lidhjeve, Taylor Swift duket se më në fund ka gjetur partnerin e ëndrrave...

Zhvendoset në Florida

Erjona “harron” futbollin dhe Italinë

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare që përfaqëson Zvicrën, Blerim Xhemaili, duke se...

S’kanë fund telashet

Maradona ndahet nga e dashura 30 vite më e re

Prej muajsh, Diego Maradona është zhvendos në Meksikë, ku është duke drejtuar një skuadër në...

Rrëfehet Christian Panucci

“Si ia mora partneren mikut të ngushtë”

Christian Panucci është rikonfirmuar në krye të kombëtares kuqezi, pavarësisht paraqitjeve dhe rezultateve zhgënjyese në...