MENU
klinika
Nuk vjen vetëm

Ermal Meta s’harron Shqipërinë, tjetër koncert

Dokumentari për familjen

Dukesha Markle po përçan vëllezërit!

Ajo është një aktore dhe ndoshta ky fakt ka bërë që të rrëmbejë të gjithë...

Bashkëshortja e Pique

Shakira flet për familjen: Djemtë më kanë disiplinuar

Në vitin 2010 pak persona do të kishin besuar se lidhja mes Shakirës dhe futbollistit...

Modelja e njohur

Dikur fitonte 1 mln dollarë, sot e pastrehë

Sot, Nastasia Urbano është në moshën 57-vjeçare dhe e pastrehë, por dikur ajo që qenë...

Ish-kapiteni i Kombëtares

Darkë me Dua Lipën apo Rita Orën? Cana jep…

Kapiteni legjendar Lorik Cana është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që...

Nuk duron më

Shpërthen Dua Lipa: Më ka ardhur “në majë të hundës”…

Komentet negative në rrjetet sociale kanë prekur edhe këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e...

Befason këngëtari

Elvana u rikthye, Flori e “zhduk”!

Pas heshtjes që e “pushtoi” pas ngjarjes së ish-Bllokut, Elvana Gjata vendosi të rikthehet aktive...

Shën Valentini pranë

Dhurata që vjen nga një tjetër planet!

Data 14 shkurt është pranë dhe që tashmë të dashuruarit ka nisur të mendojnë për...

Ishte vetëm 52 vjeç

Shuhet ylli amerikan i kinematografisë

Është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur ylli amerikan i aktrimit Kristoff St. John....

Shkaku i ndarjes

Shkrimtari turk humbi Adriana Limën për famën

Po ashtu siç bëri zhurmë lajmi i lidhjes së shkrimtarit turk Metin Hara, të njëjtën...

Del me gruan

Jose Mourinho lë pas “tradhëtinë”

Përpos shkarkimit nga Manchester United, Jose Mourinho u zbulua nga mediet britanike edhe për një...

Intervita për Billboard

Ava Max: Këngë me motive shqiptare në albumin e ri

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max është vënë në qendër të vëmendjes në botën muzikore...