MENU
klinika
Shën Valentini pranë

Dhurata që vjen nga një tjetër planet!

Ishte vetëm 52 vjeç

Shuhet ylli amerikan i kinematografisë

Është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur ylli amerikan i aktrimit Kristoff St. John....

Shkaku i ndarjes

Shkrimtari turk humbi Adriana Limën për famën

Po ashtu siç bëri zhurmë lajmi i lidhjes së shkrimtarit turk Metin Hara, të njëjtën...

Del me gruan

Jose Mourinho lë pas “tradhëtinë”

Përpos shkarkimit nga Manchester United, Jose Mourinho u zbulua nga mediet britanike edhe për një...

Intervita për Billboard

Ava Max: Këngë me motive shqiptare në albumin e ri

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max është vënë në qendër të vëmendjes në botën muzikore...

Letër të hapur

Artistët kërkojnë anulimin e “Eurovision” në Izrael!

Dame Vivienne Westwood, Peter Gabriel dhe Wolf Alice janë në mesin e 50 artistëve, të...

Gruaja kërkon testin

“Nuk i dua paratë, por është vajza e McGregor”

Pas pezullimit për 6 muaj nga garat e UFC-së nga komisioni disiplinor në Nevada, telashe...

Në Prishtinë

Një bjonde “misterioze” në krahët e Florit

Kantautori dhe këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajes është një nga më të pëlqyerit në...

“Fajin e kanë nënat”

Aniston, e ashpër ndaj meshkujve pas zhgënjimeve

Aktorja me famë botërore, Jennifer Aniston ka shprehur mendimin e saj pa doreza kundrejt meshkujve...

S’i ndal asgjë

Acari “pushton” Britaninë, por të rinjtë…

Prej ditësh, Britania është pushtuar nga i ftohti ekstrem, me dëborë dhe akull. Megjithatë kushtet...

“Jetojmë si të çmendur”

Bebe s’kursehet aspak, “tequila” për të gjithë

“DailyMail” i ka kushtuar një shkrim së fundmi një feste në Hollywood, ku e pranishme...

Modelja

Gisele zbulon arsyen e ndarjes nga DiCaprio pas 14 vitesh

Ndoshta tashmë një pjesë e madhe edhe e fansave të tyre e kanë harruar se...