MENU
klinika
Bashkëpunimi i parë mes motrave

Nora zbulon imazhe të tjera pas Erës

Gati të flasin për romancën e tyre

Lidhja e tyre nuk është më sekret

Naomi Campbell dhe Liam Payne raportohet se më në fund do ta bëjnë publike romancën...

E quan "Djali i ëndrrave"

Isaac Carew feston ditëlindjen, Dua Lipa e uron ëmbël

I dashuri i Dua Lipës feston ditëlindjen, urimi i ëmbël i këngëtares Isaac Carew feston...

Publikon foto

Përfundon në spital Ava Max

Dita e sotme duket se nuk ishte një ditë relaksi në fundjavë, për këngëtaren me...

Ndryshim drastik

Arta Bajrami, merr një vendim të guximshëm për shkak të vjehrrës

Arta Bajrami edhe më herët   ka  folur për një marrëdhënie të mirë me vjehrrën e...

Rrezikon invaliditet

Robbie Coltrane, i sëmurë?

Robbie Coltrane ylli i filmit “Harry Potter”, është fotografuar në një karrocë paraplegjikësh në pritje...

Projekti i parë për 2019- ën

Butrint Imeri gati për publikimin e klipit të ri

Butrint Imeri ka gati videoklipin e tij më të ri. Këngëtari ka punuar për këngën...

Argëtim në një club gay-sh

Jennifer Lawrence dhe Adele, lojëra me pije

Vajzat janë mikesha të mira dhe këtë fundjavë patën një takim që nuk i shpëtoi...

Fal por nuk harron

Klohe Sërish me Tristan pas tradhtisë

Skandali i Tristan Thompson me Jordyn Woods prej të cilit kanë kaluar disa javë qëndroi...

Sensuale mbi takat e larta

Tërheq vëmendjen me foto nga shkretëtira

Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit, me taka të larta në shkretëtirë ajo...

"Ndihem i vlerësuar"

Valdrin Sahiti për Cardi B, “Më ka kontaktuar për veshje”

Disa kohë më parë u fol në media  se reperja me fame botërore i kishte...

" Ora biologjike më thërret"

Këngëtarja: Momenti të bëhem nënë

E sukseshme dhe e angazhuar në karrierën e saj si këngëtare, aktore, moderatore por edhe...